2023 m. lapkričio 30 d.

 

Ilgametė Generalinės prokuratūros prokurorė pagaliau gavo bakalauro diplomą

Paskelbta: 2011-07-01 07:03 Autorius: ekspertai.eu
Šventė Generalinėje prokuratūroje: garsi rezonansinių bylų prokurorė Sigutė Malinauskienė pagaliau gavo privalomą bakalauro diplomą."Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokurorė Sigutė Malinauskienė šiais metais įvykdė bakalauro teisės studijų programą ir išlaikė baigiamuosius Baudžiamosios teisės ir baudžiamojo proceso bei Teisės teorijos egzaminus. Tai patvirtina š. m. birželio 2 d. išduotas bakalauro diplomas", - informavo Generalinė prokuratūra. Ar pagaliau reikalingą išsimokslinimą įgijusiai prokurorei bus grąžintos iš jos metų pradžioje perimtos rezonansinės bylos, tokios kaip Tūkstantmečio VEKS, Operos teatro renovacija ar Valdovų rūmai, nepranešama. Primename, kad diplomo neturėjimas S. Malinauskienei netrukdė metų metus dirbti Generalinėje prokuratūroje. Atvirkščiai, Generalinės prokuratūros vadovybė skirdavo šiai prokurorei ypač didelio masto ir atgarsio sulaukusias bylas. Tiesa, jokių, net minimalių rezultatų ši prokurorė nė vienoje rezonansinėje byloje nepasiekė. Anksčiau Generalinė prokuratūra yra pranešusi, kad prokurorė S. Malinauskienė yra informuota apie tinklapyje EKSPERTAI.EU paskleistą informaciją apie ją, dėl kurios ji pati galėtų tiesiogiai kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka. Tačiau iki šios dienos S. Malinauskienė į teismą dėl esą viešo šmeižto ir įžeidimų kol kas nesikreipė.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras