2024 m. liepos 16 d.

 

Internete teršiamas Seimo vardas

Paskelbta: 2010-10-07 05:19 Autorius: ekspertai.eu
KomentarasInternetas, turbūt, vienintelė mažiausiai cenzūruojama erdvė pasaulyje. Žmonės gali išsakyti savo nuomone, kartais tiesiog išsikrauti. Žinoma, padoriuose portaluose galioja nerašytos padorumo taisyklės, kurių nevalia peržengti. Ir tai yra labai gerai.Dar didesnio padorumo taisyklės galioje valstybinėse institucijose dirbantems žmonėms, kurie rašo komentarus internete. Tos taisyklės taip pat nerašytos, tačiau jų privalu laikytis. Tą supranta kiekvienas. Tiek senas žmogus, tiek mokinukas. Nėra gerai, kai internete pasirodo bjaurus komentarai rašomi ne iš bet kur, o iš valstybinės institucijos. Štai keli iš jų, parašyti prie garsios "Lietuvos ryto" korespondentės Laimos Lavastės spalio 5 dienos straipsnio "Košmariška byla: kiek dar bus supilta kapų?: Komentaras Komentaras Komentaras Paskaičius šiuos komentarus "ekspertai.eu" nustatė, kad jie, pačio darbymečio metu rašyti iš Lietuvos Respublikos Seime esančio kompiuterio. Susisiekus su Seimo informacinių technologijų ir komunikacijų departamentu buvo gautas patvirtinimas, kad IP adresas "192.219.60.17", nurodytas prie šių komentarų tikrai yra Seime. Todėl "ekspertai.eu" kreipiasi į Seimo pirmininkę su prašymu, kad būtų nustatytas asmuo, kuris rašė šiuos komentarus ir jo pavardė bei pareigos būtų paviešintos. Nustatyti konkretų asmenį šiuo atveju, šiek tiek pasistengus galima labai greitai, tai patvirtino ir Seimo informacinių technologijų specialistai. Rinkėjai turi teisę žinoti, kas darbo metu turi tiek laisvo laiko ir kas tokiu būdu teršia Seimo vardą.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras