2024 m. liepos 24 d.

 

Išleistas grupės „Ministry of Echology“ remiksų albumas

Paskelbta: 2014-12-07 19:49 Autorius: [email protected] | [email protected]

„Ministry of Echology“ yra bene vienintelė aktyviai kurianti ir koncertuojanti reggae / dub grupė Lietuvoje. Šių metų pavasarį „ministrų“ muzikiniai sutarimai sugulė į albumą „Notes & Quotes”, kurį su muzikos kompanijos „Zona“ pagalba grupė išleido savo jėgomis. Perdarytos originalių kūrinių versijos yra neatsiejama reggae ir dub kultūros dalis, todėl praėjus pusei metų leidybinė kompanija „Dubartis“ pristato „Ministry of Echology“ versijų rinkinį „Version Excursion“. 

Jazz/ dub/ beats kombinacijas puoselėjanti „Dubartis“ į rinkinį sudėjo vienuolikos prodiuserių versijas. Ministrų kūrinių „dub'us“, versijas ir ekskursijas sukūrė italai Jambassa, Voodoo Tapes, Arrogalla, čilietis LATA ir lietuviai IJO, 96wrld, Grad_u, Genys, Girių dvasios, Kaseta ir Genn Bo.

Nuo klasikinių dub interpretacijų iki techno, nuo orkestrinio jausmo iki hip-hop didaktikos. „Imi ir klausai - muzika pasako daugiau nei žodžiai“ - teigia „Ministry of Echology“ grupės nariai, kviesdami klausyti naujai suskambusių savo kūrinių.

Ministry of Echology „Version Excursion“ galima įsigyti čia:
dubartis.bandcamp.com.

Vakar Vilniuje grupė „Ministry of Echology“ pristatė keletą naujų, dar niekur negrotų, savo kompozicijų, o artimiausi grupės koncertai vyks gruodžio 5 d. Kauno „PuntoJazz palėpėje“ ir gruodžio 13 d. Klaipėdos „Kaštone“.

Klaipėdoje vyksiančiame renginyje bus pristatyta muzikinė kompiliacija „Kaštono garsai“, išleidžiama vinilinės plokštelės pavidalu. „Ministry of Echology“ nariai džiaugiasi, jog kūrinys „Inner Revolution“ plokštelėje atsidurs tarp pripažintų Lietuviškos muzikos kūrėjų ir atlikėjų.

Šiuo metu „Ministry of Echology“ įrašinėja antrąjį albumą, kurį tikisi pristatyti jau kitąmet, o taip pat gludina naujai gimusius kūrinius artėjantiems koncertams.

Ministry of Echology: reggae.lt

Dubartis: dubartis.com

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras