2024 m. birželio 14 d.

 

Iš „Lietuvos ryto“ publikacijos dingo S. Barkan pavardė

67
Paskelbta: 2013-08-23 09:26 Autorius: ekspertai.eu
Prokurorei N. Raugienei buvo staigmena policijos žinojimas, kur yra N. Venckienė
Prokurorei N. Raugienei buvo staigmena policijos žinojimas, kur yra N. Venckienė

Kol Tautos, teisėsaugos ir žiniasklaidos akys meistriškai nukreiptos viena kryptimi – į porą dėl nežinomų atmosferos reiškinių padūmavusių nuotraukų, kuriose esą užfiksuota neva dingusi ir neva ieškoma Seimo narė Neringa Venckienė, – niekas neatkreipė dėmesio į kitą dalyką.

Iš tiesų nemalonų: dingo dingusią parlamentarę įamžinusi ir nuotraukas dienraščių lyderiui atsiuntusi drąsi moteris S. Barkan. 

Dar visai neseniai jos pavardė buvo juodu ant balto užrašyta lrytas.lt publikacijoje:

Po kurio laiko S. Barkan pavardė iš lrytas.lt straipsnio išgaravo tarsi nebuvusi:

Nors dienraščių lyderiui nėra naujiena ką nors skelbti, o paskui tai, kas paskelbta, ištrinti (apie šį fenomeną rašėme publikacijoje „Dienraščių lyderis apsivalė, bet atsakyti vis tiek reikės“), šį kartą reikalas rimtesnis.

Juk kalbame apie bylą žudikę, kur vienas po kito, tarsi užsikrėtę kokia nors mokslui dar nežinoma virusine infekcija, dingsta ar miršta – su švendrėmis kvėpavimo organuose ar balose iki kelių, oficialiai ir neoficialiai – kaip nors su ta istorija susiję žmonės.

Todėl teisėsauga privalo susisiekti su S. Barkan ir įsitikinti, kad šiai pilietiškai moteriai nieko blogo neatsitiko. O jei, neduok Dieve, ši drąsi lietuvė dingo ne tik iš dienraščių lyderio puslapių, bet ir iš tolimosios Čikagos, būtina nedelsiant paskelbti jos paiešką.

Įsitikinus S. Barkan saugumu, kartu būtų užčiaupti visi skeptikai ir violetiniai piktavaliai, įtarinėjantys, kad tokia S. Barkan apskritai neegzistuoja, o keista migla, jos neva darytose nuotraukose lyg tyčia apgaubusi N. Venckienę su sūnumi, yra ne atmosferos išdaiga ar riebaluotų pirštų pėdsakai ant objektyvo, o klastotės požymis.

Mat visa vakarykštė isterija su tariamu N. Venckienės suradimu stebėtinai primena gerai surežisuotą spektaklį.

Tačiau labiausiai reikia atkreipti dėmesį į pagrindinę visuomenei ištransliuotą mintį, kuri buvo tokia: su N. Venckiene viskas gerai, ji laisvas žmogus laisvame pasaulyje ir niekur nesislapsto, pasitvirtino jos artimųjų informacija, kad viskas jai gerai, nesijaudinkite, ji gerai jaučiasi ir yra saugioje vietoje:

Kad tarnybos jau seniai žino N. Venckienės buvimo vietą ir jau seniai galėjo ją „surasti“, nėra jokia naujiena, – tai nuo pat intensyvių „paieškų“ pradžios sakė ne tik ekspertai.eu, bet ir prezidentas Valdas Adamkus (žr. Prezidentas V. Adamkus apie N. Venckienę: „Yra ir žmonių, ir įstaigų, kurios puikiai žino, kas kur yra“).

Keistesni kiti dalykai:

– Kad policija, puspenkto mėnesio žinojusi neva „dingusios“ parlamentarės buvimo vietą, nenuramino rinkėjų ir nesuteikė apie tai jokios informacijos. Juk „dingo“ ne eilinė prekybos centro kasininkė, o Tautos išrinkta Seimo narė.

– Kad ir dabar, dienraščių lyderiui paskelbus porą miglos aptrauktų nuotraukų, teisėsaugos pareigūnai atrodo, švelniai tariant, nesusitarę dėl visuomenei pateikiamos versijos. „Mes turime pakankamai informacijos apie jos buvimo vietą“, – teigė laikinai Kriminalinės policijos biurui vadovaujantis Andžejus Roginskis. Tuo metu prokurorei Ninai Raugienei dar vakar tai buvo staigmena: „Neturiu jokios informacijos.“

– Kad per tuos puspenkto mėnesio, kai policija teigia žinanti N. Venckienės buvimo vietą, ji taip ir nebuvo surasta.

Juk ir dabar – jei geriau įsižiūrėtume – mes nepamatėme nieko, išskyrus porą keistai padūmavusių nuotraukų, kurias saugumietiškų mistifikacijų lyderiui atsiuntė ponia S. Barkan.

Susiję:

VSD kontroliuoja situaciją, Seimo narė N. Venckienė niekur nedingo

Kiek dar laiko gali būti dingusi tautos išrinkta parlamentarė su nepilnamečiu sūnumi?

Keista tendencija ryškėja pedofilijos ir žudymų istorijoje

Policijos departamentas paaiškino, kodėl Interpolas viešai neskelbia apie N. Venckienės paiešką

Kas kalbama šiame įraše, yra visiška nesąmonė ir apskritai neturėtų būti vertinama kaip informacija

Birželio 14 d. pagaliau oficialiai paskelbta N. Venckienės paieška

Praeitą savaitę paskelbta N. Venckienės paieška, tačiau kartu su ja dingęs sūnus neieškomas

Prezidentas V. Adamkus apie N. Venckienę: „Yra ir žmonių, ir įstaigų, kurios puikiai žino, kas kur yra“

Buvęs VSD vadovas M. Laurinkus nurodė, kada konkrečiai bus surasta Seimo narė N. Venckienė

Dienraščių lyderio skaitytoja S. Barkan užfiksavo N. Venckienę su sūnumi pačiame Čikagos centre

Dar daugiau publikacijų, susijusių su pedofilijos ir žudymų istorija, skaitykite antimafijos skiltyje „Pedofilija“.

 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
67. keista.
(2013-08-26 13:45:32)
(94.244.64.243) Parašė:

tai montazas,atkreipkite demesii grindini plyteliu,jos sulipdytos is dvieju nuotrauku.Tai montazas.66. :)))))))))))))))))))))
(2013-08-25 17:49:21)
(79.241.191.130) Parašė:

Svarbiausia - laiku preveskit seimūnės atlyginimą. Su kancišlaidom65. fotosopas
(2013-08-25 17:13:10)
(88.216.6.226) Parašė:

gan keistai atrodo grindu plyteliu linija nuotraujoje...o jaigu tai pandusas (pakila) kodel jis yra padarytas vidury pesciuju gatves, tuo labiau judrios-tokie architekturiniai sprendimai judrioje peciuju gatveje-nelaime kiekviena diena.labai keistai lauziama perspektyva....man kvepia montazu64. juokaujat .del keliu klausimu niekas nedeportuoja
(2013-08-24 21:39:54)
(95.130.9.89) Parašė:

as panasiu moteru maciau is profilio lietuvoj.yra daug panasiu zmoniu.lrytas savam stiliuje kaitina protus silpnaprociams...net jei ji amerikoj tai nieko nereiskia.jos negales deportuoti nes ja tik nori apklausti.o ji gali paprasyti apklausiama rastu.gi neskrisi vien tam kad kazkoks dedule kazko nori jus paklausti.tam yra internetas,pastas.amerikieciai tik jai pasakys kad kazkas su jumis nori pakalbeti ir viskas.63. Svarbus klausimas
(2013-08-24 17:18:59)
(213.251.189.203) Parašė:

Kiekvienas doras lietuvis turi dažnai ir atkakliai pateikinėti šį klausimą savo valdžiai - Prezidentei, Premjerui, ministrams, prokurorams ir Seimo nariams bei reikalauti konkretaus atsakymo: KODĖL LIETUVOS VALSTYBĖ ATSISAKĖ NUBAUSTI IR NUKENKSMINTI BUDELIUS, BET VIETOJ TO IŠTRĖMĖ JŲ AUKAS?62. gerbiama Neringa
(2013-08-24 16:48:53)
(84.55.12.11) Parašė:

kur Jus beesate - tegu Jus saugo DIEVAS .61. Pikasas
(2013-08-24 14:22:08)
(78.62.86.131) Parašė:

RETRO KOMENTARAS 2011.12.19 (3 mėnesiai iki pirmo "šturmo" Klonio gatvėje) "Visos šios ilgos istorijos metu gyniau Laimos Stankūnaitės teisę netapti auka, kaip visiškai nepageidaujamos liudininkės. Gana ir taip šioje kraupioje istorijoje žūčių… Nepritardamas išankstiniams N.Venckienės aiškinimams, kad L.Stankūnaitės vieta kalėjime, kol nėra tokio teismo sprendimo, bandžiau ne kartą aiškinti situaciją, kokiu būdu L.Stankūnaitė gali savo statusą kardinaliai pakeisti. Nelabai suvokiu kokioje byloje ji yra paskelbta speciali saugotina liudytoja, tačiau numanau, kad tai galėtų būti pedofilijos skandalo byla, kurioje Laima Stankūnaitė gal tikrai turėtų ką paliudyti iš esmės. Jei panorėtų… Žinoma, kol ji gyvena gan griežto namų režimo sąlygomis ir gal net neįsivaizduoja, kaip galėtų tokios priežiūros išvengti, didžiausia pagalbininke šiuo atveju jai gali tapti ne kas kitas, o teisėja Neringa Venckienė. Taip, ta pati Neringa, kurios brolis mirė klaikia mirtimi, o jo dukra liudijo šlykščią didelę patirtį iš savo neilgo gyvenimo. Absoliuti konfrontacija ir visiškas atsiribojimas tokioje situacijoje nebuvo ir nėra pats geriausias būdas tiesos kelio paieškoms. Jei 2009m. spalio 5d. dienos ankstų rytą kažkas išviliojo Drąsių Kedį iš namų, (kaip nesenai teigė žinantis M.Kuprevičius), o po to suėmė atviliotą prie V.Naruševičienės namų ir po ilgų nelaisvės mėnesių susidorojo, tai tokiems nieko nereiškia išvilioti ir L.Stankūnaitę su atgauta dukrele iš Lietuvos jiems vieniems težinoma kryptimi ir adresu. Tada gali būti viskas. Tada jokie patarimai gali jau nebepadėti. Jei Laimai Stankūnaitei iš tikrųjų jau pabudo kažkokie motiniški jausmai savo dukrai, tai ji neturėtų siekti jai pakenkti ar pastatyti į gan realų pavojų ateityje. Žinoma, gaila, kad tų jausmų jai trūko praeityje, kai mažylė buvo atiduota tėvo priežiūrai, o vėliau net sutarti pasimatymai su dukra nerūpėjo. Po to, dar kai kas… Sakykim, dabar yra jau kitaip. Tačiau savo meilę ir prisirišimą Laimai Stankūnaitei gali tekti dar ilgai įrodinėti. Esant tikram reikšmingam specialios liudytojos statusui gal net po ne pernelyg ilgo laiko. Tačiau ir tada viskas priklausytų ne tik nuo motinos, bet ir nuo dukros poreikių bei norų. Kai kas bando aiškinti, kad mergaitė dar per maža viską suprasti. Baikit niekus kalbėję. Ji praėjo tokį gyvenimo “universitetą”, kad net ir paauglėms jis dažniausiai visiškai nėra suvokiamas. Svarbiausia dabar yra tai, kad bent mažais žingsneliais trepsėti tiesos link. Jei bus sustota ar žengta atgal, purvinas liūnas gali amžiams palaidoti “D.Kedžio istoriją”. Teisinėje valstybėje to neturi įvykti. Jei tokios šalies dar nesukūrėme, tai kurkime ją visų geros valios žmonių pagalba." P.s. Gaila,kad L.Stankūnaitė negalėjo naudotis internetu...60. stebėtoja
(2013-08-24 14:03:28)
(79.133.252.255) Parašė:

Na,ir koks "profas" lipdė šitą nuotrauką? Bent jau grindinio plyteles galėjo atitaikyti...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras