2023 m. gruodžio 5 d.

 

Istorinėje diskusijoje Nausėda pranešė, kaip jis drąsiai su kolegomis veikia

Paskelbta: 2023-09-14 05:34 Autorius: ekspertai.eu

Gerovės valstybės kūrėjas  Gitanas Nausėda dalyvavo istoriniame Krynica forumo atidarymo renginyje ir diskusijoje su Polska prezidentu Andrzej Duda.

Diskusijoje apie ypatingą Polska ir Lietuvos bendradarbiavimo vaidmenį regiono saugumo architektūrai Rusijos agresijos prieš Україна kontekste šalies vadovas pažymėjo, kad abi šalys nuo pat karo pradžios nieko nelaukdamos ir nedvejodamos pradėjo teikti visapusišką – finansinę, karinę, humanitarinę – paramą Україна.

„Mūsų drąsus ir bendras veikimas tarptautinėje politikoje svariai prisidėjo prie daugelio svarbių procesų: ES sankcijų režimo Rusijai ir Baltarusijai įvedimo, Rusijos oligarchų ir valstybės turto įšaldymo“, - informavo G. Nausėda.

Pasak šalies vadovo, dabar pagrindinis tikslas – ir toliau užtikrinti Україна tokią paramą, kokios reikia, ir taip ilgai, kiek reikės.

Vyriškis pažadėjo, kad Lietuvos ir Polska partnerystė remiant Україна iki pergalės niekada nebuvo susvyravusi ir nesusvyruos.

G. Nausėda pažymėjo Liublino trikampio – trišalio formato, jungiančio Polska, Lietuvą ir Україна, – svarbą Україна kovoje prieš agresorių bei jos euroatlantinės integracijos kelyje.

Jis atskleidė, kad šiuo trišaliu formatu perduoda savo patirtį, žinias ir moko Україна karius NATO standartų ir praktikų.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras