2024 m. kovo 1 d. 

Misija - mergaitė, įvykdyta! Prezidente, sveikinam jus!

Paskelbta: 2012-05-17 03:48 Autorius: ekspertai.eu

Dėmesio. Po kriminalinės valstybinės gaujos įvykdyto prievartos akto Garliavoje prieš mažą vaiką, jo artimuosius bei budinčius taikius žmones, prie VSD vadovaujamos PREZIDENTŪROS organizuojamas kasdienis, ilgalaikis protestas ir visuotinio pasipriešinimo vyksmas. Niekas nesibaigė. Viskas tik prasideda.

Klonio gatvė neribotam laikui keliasi prie VSD vadovaujamos PREZIDENTŪROS. Visi kas gali prisidėti naudingais siūlymais ar reikalingais nuolatinei stovyklai įvairiais daiktais (palapinėmis, suolais, tech.įranga ir t.t.), prašome tai ir padaryti. Dėl visų šių organizacinių klausimų skambinkite telefonu 8 688 92968 (Rolandas).

O visi galintis prisidėti pinigais, prašome pinigus pervesti į VšĮ "Ekspertai.eu". Kodas 302622915, Kanto al. 3-103, LT-06216, Vilnius. A/s nr. LT495016200014000321

Smurtas įvykdytas:


************************

O čia - veidmainystė BE KOMENTARŲ:

Be komentarų

***********************

Peticija:

P E T I C I J A
2012-05-17

LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTEI
LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMUI IR VYRIAUSYBEI

Smerkiame Deimantės Kedytės pagrobimo aktą, įvykdytą 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje, smerkiame nežmonišką, brutalų policijos elgesį, panaudotą prievartą prieš beginklius žmones. Tokie veiksmai primena teroro aktą, bet ne civilizuotą dialogą, nors gyvename demokratinėje valstybėje. Kategoriškai reikalaujame, kad pagrobta mergaitė nedelsiant būtų grąžinta globėjai, o visuomenei pasiaiškinta, kodėl buvo imtasi jėgos prieš beginkles moteris ir mažą vaiką. Kategoriškai reikalaujame įleisti į Lietuvą nepriklausomus įvairių sričių specialistus iš užsienio, kad jie pateiktų savo vertinimą apie tokius įvairių instancijų veiksmus, atimant vaiką iš globėjos. Kategoriškai reikalaujame nedelsiant Lietuvos piliečiams pateikti atsakymus į klausimus, kurie iki šiol nebuvos atsakyti nagrinėjant pedofilijos bylą.

************************

Grupės Seimo narių reikalavimas:

Vidaus reikalų ministrui Artūrui Melianui
Lietuvos policijos generaliniam komisarui Sauliui Skverneliui

Vilnius,  2012m. gegužės 19 d.

Šį rytą buvo įvykdytas teismo sprendimas D.Kedytę perduoti biologinei motinai L. Stankūnaitei.

Teismas nurodė, kad D.Kedytės perdavimas turi įvykti nenaudojant prievartos prieš mergaitę. Mūsų žiniomis ši sąlyga nebuvo įvykdyta. Turime pagrįstų įtarimų, kad perdavimas vyko, pažeidžiant teismo sprendimą, t.y. naudojant prievartą prieš mergaitę. Buvo įsiveržta į privačią valdą, naudojamas smurtas prieš piliečius, netgi suplėšyta valstybės vėliava.

Mūsų žiniomis, D.Kedytės „paėmimas“ buvo filmuojamas.

Prašome nedelsiant supažindinti su visa filmuota medžiaga, kad galėtume įsitikinti, jog teismo sprendimas buvo įvykdytas teisėtai. Esame pasiruošę filmuotą medžiagą peržiūrėti bet kurioje Jums tinkamoje vietoje ir bet kuriuo Jums tinkamu laiku.

Atsisakius tai padaryti, manysime, kad policija dalyvavo neteisėtuose veiksmuose ir reikalausime Jūsų asmeninės atsakomybės.

Taip pat prašome informuoti, kas teismo nutarimo vykdymo procese dalyvavo iš Vaikų teisių apsaugos tarnybos, kas iš šios tarnybos pareigūnų šiuo metu yra su vaiku, kur mergaitė yra šiuo metu ir kokiomis sąlygomis, kas atsakingas už jos dabartinę būklę ir kas ją stebi, kokia konkrečiai psichologė dalyvavo vaiko „paėmimo procese“, kokie psichologai šiuo metu yra su vaiku.

Pasirašo:
Parašai

************************

Vaizdai, o vėliau ypač įspūdingas garso takelis iš Kedžių namo vidaus, paskutinės mergaitės buvimo minutės su savo artimaisiais:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras