2024 m. balandžio 23 d.

 

J. Neverovičius: „Derybose dėl IAE uždarymo projektų tolesnio finansavimo – progresas“

Paskelbta: 2013-05-24 11:13 Autorius: Naujienų redaktorius
Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.
Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.

Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius sako, kad derybose dėl nebeveikiančios Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo projektų tolesnio finansavimo yra progresas.

„Yra tam tikras progresas ir su rangovais, taip pat yra tam tikras lygis diskusijose su lėšų administratoriumi, kad per birželio mėnesį būtų priimti sprendimai“, – sakė energetikos ministras.

„Darbas vyksta labai intensyviai. Bendraujame visų pirma su rangovais, reikalaujant iš jų atitinkamos darbų kokybės ir prisilaikant grafikų, tiksliau – pasivejant grafikus, kurie nedovanotinai yra pavėlinti. Kalbame su Europos Komisijos atstovais, su banku, kuris administruoja lėšas, kad užtikrintume tinkamą procesą ir apsaugotume Lietuvos mokesčių mokėtojus, ir neleistume rangovui reikalauti papildomų lėšų už darbus, kurie nebuvo atlikti“, – teigė ministras.

Tačiau, pasak J. Neverovičiaus, tas procesas nėra lengvas, ypač įvertinant tai, kad Lietuvos prašymu finansavimas yra užšaldytas.

Europos donorai, pernai laikinai sustabdę vieno didžiausių projektų finansavimą, birželį spręs, ar jį atnaujinti.

„Žinių radijo“, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras