2024 m. birželio 14 d.

 

Kandidatas į prezidentus adventistas B. Karsonas: JAV prezidentu negali būti musulmonas

3
Paskelbta: 2015-09-21 12:41 Autorius: ekspertai.eu
Benas Karsonas
Benas Karsonas

64 metų respublikonas Benas Karsonas (Ben Carson), kandidatuojantis į šalies vadovo postą, kanalui NBC pareiškė, kad JAV prezidentu negali būti musulmonas, nes, pasak jo, islamas prieštarauja JAV konstitucijai.

Buvęs neurochirurgas teigia, kad kai kurie JAV konstitucijai prieštarauja ne visi, o tik kai kurie tikėjimai, kaip antai islamas.

B. Karsoną pasmerkė ne tik demokratai, bet ir JAV musulmonų organizacijų veikėjai, pareiškę, kad jis neturi teisės dalyvauti demokratinės šalies prezidento rinkimuose su tokiu pareiškimu, nes tokie pareiškimai prieštarauja JAV konstitucijai, garantuojančiai tikėjimo, idėjų, odos spalvos laisvę.

Demokratų atstovė Debi Vaserman Šulc (Debbie Wasserman Schultz) pareikalavo, kad B. Karsonas atsiprašytų. „Žinoma, kad musulmonas kaip ir bet kuris kitas Amerikos pilietis gali tapti prezidentu. Jei mąstoma kitaip, tai ne tik kenkia mūsų politikai, bet ir diskriminuoja šalį“, – sakė ji.

B. Karsonas atšovė, kad „amerikiečiai nepasiruošę priimti musulmono prezidento mūsų žydų ir krikščionių visuomenėje“.

B. Karsonas, kaip ir jo tėvai, priklauso Septintosios dienos adventistų bažnyčiai.

Susiję: 29 proc. amerikiečių mano, kad B. Obama yra musulmonas

 

Šaltinis: nbcnews.com

B. Karsonas turbūt pamiršo ne tik JAV konstitucijos nuostatas, bet ir tai, kad islamas, kaip ir judaizmas bei krikščionybė, yra vadinamosios abraomiškosios (apreiškimo) religijos, jas visas sieja tikėjimas vienu Dievu, apreiškimu. Tuo jos skiriasi nuo kitų pasaulio religijų, pvz., budizmo, šamanizmo, induizmo. Tai trys religijos, kurias galima pavadinti sesėmis. Tiesa, jų atšakų esama įvairių. Štai Septintosios dienos adventistų bažnyčia, kuriai priklauso B. Karsonas, pavyzdžiui, savaip interpretuoja krikščionybę, papildydama ją savo sukurtomis fantasmagoriškomis doktrinomis.

Kaip gerai, kad Lietuvoje tikėjimo laisvės niekas nevaržo.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. ir
(2015-09-21 23:26:09)
(78.62.175.113) Parašė:

Ir iš viso ko vienas žemynas kišasi į kito žemyno reikalus.2. Dvigubi standartai tai jav standartai
(2015-09-21 18:13:03)
(84.15.118.78) Parašė:

Idomu, idomu patys jankiai palaike Musulmona tapusi Graikijos prezidentu o dabar visiems pasakoja, kad musulmonai negali buti jav prezidentu. Isproteja prie vairo, pasaulis turetu ijungti smegenys ir atsikartyti jankiu besmegenes politikos. Jav pirmauja pagal kvailu zmoniu skaiciu, bet visas pasaulis priklauso jiems, mes ka visi bukesni uz juos?1. ma
(2015-09-21 13:58:35)
(78.62.175.113) Parašė:

manau kad JAV ir ES žmonės turėtų žinoti ar B. Obama musulmonas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras