2024 m. gegužės 30 d.

 

Kas iš tikro yra propaganda ir iš kur ji sklinda?

17
Paskelbta: 2017-09-17 18:52 Autorius: Vilmantas Povilaitis

Situacija Lietuvoje primena labai senus laikus, kai žmonės, apkaltinti raganavimu būdavo deginami ant laužų. Dabar atsirado nauji susidorojimo būdai: žmogų pavadinant vatnyku, koroladu, Kremliaus agentu ir to pakanka, kad tą žmogų, šmeiš ir žemins, gauja, mano giliu įsitikinimu, parsidavėlių globalistams,  kuriems net neįdomu, kas ir koks iš tikro yra tas žmogus. Jiems visiškai nesvarbu, nei koks tai žmogus, nei kokia jo politinė orientacija. Svarbu tik tai , kad tą žmogų kuo labiau apšmeižti ir paniekinti viešose erdvėse.   Tai priverčia silpnesnės logikos žmones tuo patikėti.      

O patikėję šiuo šmeižtu, kuris yra ne kas kita, kaip psichotroninis montažas, apie kurį jau rašiau, prisideda prie etatinių ir gerai apmokamų Žmonijos priešų ir vedami emocijų šmeižia visiškai nekaltus žmones.    

Karštos emocijos ir logiško mąstymo stygius mums padaro labai daug problemų gyvenime, todėl būtina išmokti mąstyti logiškai, atsiribojant nuo karštų emocijų, kurios temdo ne tik mūsų akis, bet ir protą. Pamenu kai Vytautas Landsbergis prieš dvidešimt septynerius metus, Lietuvių Tautai žadėjo laisvą, nepriklausomą ir demokratinę Lietuvą ir gudrios propagandos sukeltos Žmonių emocijos į gatves išjudino daug Lietuvos Žmonių, kurių dėka ir įvyko Valstybės perversmas. Bet vietoj to, kad vykdytų Tautai duotus pažadus, Lietuva buvo sunaikinta, išplėšta ir praskolinta, be teisės ir teisingumo. Mano nuomone, tai buvo kelio pradžia. Kelio, kuris sunaikino Lietuvą kaip Valstybę ir vedė Ją į globalistų suplanuotą VERGOVINĘ SANTVARKĄ, kuri užslaptinta, pavadinimu: NAUJOJI PASAULIO TVARKA, kuri yra ne kas kitas, kaip TOTALUS ŽMONIJOS PAVERGIMAS.      

Vytautas Landsbergis dar ir dabar sapnuoja sapnus, kuriuose regi žalius žmogeliukus ir  puolančius Rusus. Ta pati „infekcija“ pakirto ir kitus žmones ir jie savo sapnuose pradėjo regėti aplink, Rusijos agentus, mistinius vatnykus, koroladus ir t. t...   

Kitus košmaruose kankina, Rusijos Prezidentas V.Putinas.     

Labai įdomu, kodėl tie, kurie regi aplink daug keistų priešų, vatnykų, koroladų ir puolančių rusų, labai vengia ir bijo kitokios nuomonės žmonių? Manau gyvendami demokratinėje visuomenėje turėtumėme gerbti įvairių nuomonių žmones, o ne tik gėjų, lesbiečių ar tam tikrų „išrinktųjų“ (kuriuos išrinko pinigus spausdinantys sutvėrimai) interesus!?     

Kodėl paprasti žmonės negali reikšti laisvos savo nuomonės, o tuo tarpų gėjai ir lesbietės karsto miestus vaivorykštinėmis vėliavomis ir reikalauja dėmesio jų rengiamose paraduose, kuriuos net remia, Valstybės institucijos?  Tai yra akivaizdus spjūvis į veidą normaliai šeimai ir laisvajai visuomenei. Argi demokratija skirta tik gėjams, lesbietėms ir globalistų išrinktiems pastumdėliams, o kitokios nuomonės žmonės nebeturi teisės net išsižioti?    

Kodėl kai kurie žmonės, įvardindami KOVOTOJAIS UŽ TIESĄ IR TEISINGUMĄ, toli gražu nesielgia teisingai ir dorai? Kodėl juos baugina kitų žmonių nuomonė, kuri gali būti ir teisinga?     

Juos baugina ir netgi kitų nuo Lietuvos teisėsaugos nukentėjusių Žmonių pasisakymai ir nuomonė!?     

Ar galima, būnant teisiu ir teisingu, bijoti kitos nuomonės, kuri jeigu esate teisus, bus neteisinga?      

Labai įdomiai atrodo ir tai, kad kai kurie save vadinantys KOVOTOJAIS UŽ TIESĄ ir TEISINGUMĄ, diskriminuoja, slepia, šmeižia ir juodina kitus nuo Lietuvos „teisėaugos“ nukentėjusius Žmones, kurie lygiai taip pat vienodai svarbūs kaip ir tie, kuriuos jie atseit „gina“ ir atstovauja. Apakinti žmonės, nebemato nieko ir net nesidomi kitais kurie nukentėję ir kenčia nuo gerai organizuotu, nusikalstamu susivienijimu virtusios Lietuvos „teisėsaugos“.

Kaip gali vadinti save KOVOTOJU už TIESĄ ir TEISINGUMĄ, jeigu tau jau neberūpi niekas kitas, apart to, kas tarytum hipnozės, žiniasklaidos įrašyta į smegenis ?   

Kaip gali vadinti save KOVOTOJU, už TIESĄ ir TEISINGUMĄ, jeigu tu negerbi kitų nuomonės ir kitų Žmonių problemų, kurios yra vienodai svarbios kaip ir tavo, nes mes visi esame vienodai svarbūs ir vienodai lygūs, prieš įstatymą.

Graudu žiūrėti, kai taip apakinti žmonės aklai įtikėję viena žiniasklaidos versija iki išprotėjimo, visiškai užvaldyti emocijų aplink nebemato nieko ir tartum transo būsenoje girdi ir mato tik tai, ką rodo televizorius ar delfi!?   

Aš  esu įsitikinęs, kad visa tai vyksta todėl, kad čia spektaklis, kurio režisieriai, NAUJOSIOS PASAULIO TVARKOS šalininkai. Visa tai daroma, kad suskaidyti ir supriešinti Tautą ir vesti ją į, GLOBALISTŲ suplanuotą vergovinę santvarką.    Išanalizuokite, viską nuodugniai ir be karštų emocijų ir aklų įsitikinimų.

Viskas kas vyksta yra valdoma tų pačių rankelių ir dauguma Žmonių tampa įrankiu, tų  kurie juos veda į susinaikinimą.    

Slaptos tarnybos gerai žino Žmogaus psichologija ir žino, koks veiksmas duos jiems, palankų Žmonių elgesį. Jie žino, kaip priversti priešus, atstovauti jų interesams.    

„Žiniasklaida“ tikrai gerai dirba savo užsakovams, kurie įvedinėją NAUJĄ PASAULIO TVARKĄ, kuri yra ne kas kitas, kaip gudriai užmaskuota, PASAULINĖ ŽMONIJOS VERGOVĖ.       

Slaptos tarnybos,  plaudamos žmonėms smegenis, psichotroniniu montažu,  kište kišą į Seimą ir į Prezidentų postus tuos, kurie, mano giliu įsitikinimu parsidavė, globalistams.       

Tam naudojama, sukeltų emocijų, valdomų žmonių, jėgą.    

Tikrų kovotojų su neteisybe, kurie neparsiduoda ir nupirkti neįmanoma, nerodo jokie TV kanalai ir jokios žiniasklaidos priemonės, o jeigu ir parodomi, tai būtinai juos apšmeižiant ir apjuodinant.        

Daroma viskas, kad tų Žmonių niekas nematytų ir negirdėtų, arba parodo juos pavadindami Rusijos ir Kremliaus agentais ar dar kaip nors apjuodinant.    

Slaptų tarnybų atstovai ir nemąstantys slaptų tarnybų įtakoti žmonės, tuos žmones, bandys padaryti negatyviais personažais pildami nepagrįstą purvą vadindami juos Rusijos propagandininkais ir kitaip juos šmeiždami.   

Tokia mano nuomonė susidarė tikros gyvenimo praktikos dėka.   

Šaltinis: vilmantinas.eu

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
17. Jonas Mažintas
(2017-09-21 15:06:25)
(188.69.215.145) Parašė:

Puikus straipsnis. Ačiū autoriui už drąsą ir geras mintis.16. 22
(2017-09-20 19:36:03)
(196.210.30.71) Parašė:

Autorius labai teisingai surašė. Bet aš kartais pagalvoju - o gal taip ir reikia? Dauguma žmonių - visai pasyvūs, dejuoja bet nepakovoja už save, net smegenų įjungti ir pamąstyti nesugeba. Štai ir komentaras kas antras - "sąmokslo teorija - nesąmonė, taip negali būti". Kaip galima būti tokiam aklam ir žioplam??? Štai ir juda pasaulis link globalios vergovės, nes tokiems žiopliams ir tinginiams jokios kitos priemonės nepadeda. O pavergaus, atkentės pagal pilną programą - gal bent tada išsijudins?.. Jei būčiau tarp tų galingiausių, kurie valdo (ir yra atsakingi) už pasaulį, bijau, kad priimčiau tokį patį sprendimą. Visata nestovi vietoje, ji vystosi ir tobulėja; o žmogus - visatos dalis. Jis irgi negali stovėti vietoje, nes tai kenksminga ir pačiai visatai. Ir jei švelnios priemonės nepadeda išsijudinti, bus taikomos vis griežtesnės. Taip kad Naujoji pasaulio tvarka - labai realu, jei ir toliau gyvensim be tikslo ir be prasmės, mes jos sulauksim15. Dzukas > 14. Diedas
(2017-09-18 17:31:21)
(93.100.87.209) Parašė:

Siulau ispradziu galvoti, o rasyti tik po to.14. Diedas
(2017-09-18 16:49:52)
(78.60.57.44) Parašė:

Jeigu vatnyką, koloradniką ar kiaulę komunistą pavadinai tikru jo vardu, tai koks čia po galais žmogaus įžeidimas??? Vatnykai, koloradnikai, kiaulės komunistai ir kiti Lietuvos nekentėjai ir rusų caro padlaižiai, kaip išprotėję klykia "rusai puola"bet tuo bando apkaltint Lietuvos patriotus. Nerasite nė vieno straipsnio, nėvieno komentaro su tokia fraze parašyto patrioto, nesu girdėjęs nė vieno normalaus lietuvio pasisakymo apie kažkokį puolimą. Bet kad turim agresyvią, nenuspėjamą kaimynę reikia pripažint. "Rusai puola" "Nauja Pasaulio tvarka" globalistai, anarchistai, liberastai t.t ir t.t. tai buka kremlinų propaganda.13. stasys
(2017-09-18 11:13:45)
(90.143.92.46) Parašė:

stasys vėl ne įtiko trintukui .:)12. Koroladas
(2017-09-18 08:03:36)
(78.56.40.32) Parašė:

Bet rašyti pasimokyk. Koloradas.11. ////////
(2017-09-18 06:12:34)
(78.58.41.175) Parašė:

straipsnis tikra tiesa10. Darijus
(2017-09-18 00:25:55)
(212.233.63.220) Parašė:

Sąmokslo teorija - demagoginis terminas, kurio nėra.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras