2024 m. gegužės 21 d.

 

Kas verčia Vėgelę taip elgtis?

20
Paskelbta: 2024-05-10 08:44 Autorius: ekspertai.euBuvęs ilgametis Lietuvos krikščionių demokratų partijos vicepirmininkas, buvęs ilgametis Lietuvos Advokatų tarybos pirmininkas, ilgametę teisinę ir mokslinę patirtį turintis, kandidatas į Lietuvos prezidentus, žmonių advokatas prof. dr. Ignas Vėgėlė turi vieną keistą savybę.

Vyriškis mėgsta girtis savo pergalėmis, kurių nėra pasiekęs.

Ar tokia jo savybė padėtų geriau vykdyti valstybės vadovo pareigas, jei jis laimėtų Prezidento rinkimus? Klausimas kol kas daugiau retorinis, nes pats I. Vėgėlė nėra linkęs apie tai kalbėti (plačiau apie tai publikacijoje „Ką Lietuvos žemdirbiai padarė blogo Vėgėlėi, kad pastarasis meluoja?“).

Tinklalapyje ignasvegele.lt politikas skelbia, kad buvo, yra ir tapęs prezidentu toliau bus žmonių advokatas. Tai tikrai vertingas pažadas.

Tuo pat metu  I. Vėgėlė tikina, kad atstovavo „160 Lietuvos žemės ūkio bendrovių ir ūkininkų dėl neteisėto tiesioginių išmokų sumažinimo 10 procentų“.

„Po ilgo teisminio bylinėjimosi nacionaliniuose ir Europos Sąjungos teismuose, pasiekiau laimėjimą ne tik atstovaujamiems ūkininkams, tačiau visiems žemdirbiams: jie atgavo teisę į papildomas tiesiogines išmokas, kurių bendra suma skaičiuojama milijonais eurų“, - rašoma rinkiminiame tinklalapyje ignasvegele.lt.

Tinklalapio ignasvegele.lt fragmentas.


Tačiau pasižiūrėkime, kas iš tiesų skelbiama teismo nutartyje, kurioje buvo atstovaujama daug ūkininkų.
Su visa minėta nutartimi galima susipažinti tinklalapyje curia.europa.eu.

Tad kokią prasmę I. Vėgėlė mato, taip stipriai meluodamas savo rinkėjams?

Labai apmaudu, kad pats I. Vėgėlė kategoriškai atsisako ekspertai.eu pateikti savo komentarą.

P. S.

2024 05 09 ekspertai.LIVE laidoje „2K+“ galima susipažinti su papildomais I. Vėgėlės pasigyrimais apie nebūtas pergales teismuose, t.y. pralaimėjimus, kurie Lietuvos rinkėjams pristatomi kaip pergalės.P. P. S.

Susiklosčius tokiai įtemptai situacijai, viešojoje erdvėje jau ima sklandyti abejonės ir dėl I. Vėgėlės nuopelnų taip vadinamoje signatarų byloje, apie kurią kandidatas į Prezidentus užsimena pasitaikius menkiausiai progai.Keli susiję su I. Vėgėle:

Ką Lietuvos žemdirbiai padarė blogo Vėgėlėi, kad pastarasis meluoja?

Vėgėlė ir Vaitkus konkrečiai atsakė į aštrų valstybinio transliuotojo klausimą dėl Kinijos

Teisininko I. Vėgėlės nuomone, iš neteisės gali gimti teisė

Vėgėlė įgėlė šmeižikams ir priminė, ką pirmiausia padarys, kai laimės Prezidento rinkimus

Po atakos, kandidatas į prezidentus I. Vėgėlė prašo pasidalinti svarbia informacija

Igno Vėgėlės šalininkai nebeturi kur trauktis

Nuo Vėgėlės nusisuko Rachlevičius

Vėgėlė įvardino savo pirminį ir pagrindinį tikslą, jei iškovotų pergalę šalies vadovo rinkimuose

Nuo paskutinio Vėgėlės pažado praėjo beveik trys mėnesiai   

Vėgėlė: esu nepatogus ir vieniems, ir kitiems   

Dėl Vėgėlės išaiškinimo, kaip ir pagal ką reikia aiškinti LR Konstituciją

Klausimas, iš kur paimti daugiau pinigų Rusijos atgrasymui, labai paprastas

Vėgėlės nuomone pinigų karo atgrasymui yra, nes Lietuvos biudžetas labai didžiulisVėgėlė atsakė į klausimą, ar turi į karą Ukrainoje tiesiogiai įsitraukti NATO?

Vilties prezidentas Vėgėlė atsakė į klausimą, ko reikia, kad būtų laimėtas karas Ukrainoje

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
20. arthur
(2024-05-10 18:36:38)
(88.222.107.223) Parašė:

Tai kad jis melagis ne bėda (profesinė liga), bėda ta, kad jis JAV išpera ir į karą prieš Rusiją įvels bet kokių atveju.....19. Dievas nori nubaustį
(2024-05-10 17:53:01)
(78.58.63.158) Parašė:

Atimą protą,paliko mums mūsų Brangūs Bočiai.Dar ne pasamdytas Tautos Prezidentas ir taip kvailai pasielge.Čia pasirodė startiniai blogi ženklai...18. ESBO ne nuperkama Tarptautine
(2024-05-10 17:43:10)
(78.58.63.158) Parašė:

Paleista antys kad ESBO ne dalyvaus ,kad rinkėjai ateitų kuo mažiau tai eilinis melas.Prezidento rinkimai mokesčių mokėtojams kainuoją €.20 milijonu.Ateisime choru su visais gatves kaimynais.Sprendžiasi šį kartą Tautos likimas.17. zinoma,kad
(2024-05-10 17:27:43)
(79.108.237.32) Parašė:

Vegele laimes ir taskas16. jis eilinis koncervų ciucikas
(2024-05-10 16:41:14)
(77.91.113.167) Parašė:

Vėgėlė Trojos arklys besmegenei biomasei ir lenzberg fake news užbalvonintiems zombiams. Tik tas arklys ne Odisėjo sukaltas, o lenzberg šaikos sulipdytas ir dabar jau antri metai brukamas teletabių kartai ir gyvoms megztoms beretėms. Toks jau baisiai didelis sistemos priešas o kalba pačioje jos blogio irštvoje - seime. Kodėl jam leido šnekėti ir koneveikti save? Gal todėl, kad savas ir dalyvauja Tapkino organizuotame Batkos nuvertime kartu su neklystančia senmerge iš partškolos. Tas pats ir su šeimų sąjūdžiu. Tiems lanzberg šaika tipo blogai , pindosai ir europedikai - gerai. Ar žinote nors vieną buržujų kuris Lietuvai ar lietuviams ką nors gero padarė per paskutinius 30 metų? Vėgėlė yra toks pat buržujus kaip jį stumiantys. Banksterio be kiaušų jums dar mažai, reikia teisininko su kiaušais ir su Švabo biblija rankoje.15. aha
(2024-05-10 14:01:38)
(90.131.44.179,82.145.211.209) Parašė:

Beje liuto zenklai linke i melagystes, beto visi diktatoriai mazo ugio14. Vegele nemelavo
(2024-05-10 13:51:11)
(83.179.30.3) Parašė:

Jis gyne zemdirbius. Teismas atmete ieskini, bet gal rezultatas buvo pasiektas derantis su vyriausybe.13. Na va
(2024-05-10 13:27:54)
(92.38.148.59) Parašė:

LRT Vaitkų vadina prokremlišku, Nakas Vėgėlę vadina melagiu. Matyt tai tokia rinkiminė taktika. Beje Giedrimas Jeglinskas davė interviu rusiškai ir tas interviu pateko į Baltarusijos televiziją. Gal Nakui reiktų pasisemti iš ten pavyzdžių. Nes aš tikiu, kad ir toliau bus skiriama daug dėmesio Kandidatui į prezidentus Ignui Vėgėlei :) Video su Jeglinsku yra patalpintas youtube rusų kalba: https://www.youtube.com/watch?v=2RBeAMtBlToParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Kazachų „disidentas“ Lietuvoje, siūlo žmonėms galimybę užsidirbti ne vieną milijoną dolerių
14 Į Lietuvą šiandien yra atvykęs Kazachstano transporto ministras Maratas Karabajevas