2024 m. liepos 15 d.

 

Kasčiūnas: besitęsiantis Rusijos karas Ukrainoje smarkiai paveikė Europos saugumą

Paskelbta: 2024-06-18 09:08 Autorius: ekspertai.eu

Krašto apsaugos ministerijoje akredituotas naujas United States of America gynybos atašė Lietuvai pulkininkas leitenantas Jesse Allgeyer ir atsisveikinta su trejus pastaruosius metus šias pareigas ėjusia USA gynybos atašė plk. ltn. Stephanie Baugh. Naujasis USA gynybos atašė plk. ltn. J. Allgeyer iki paskyrimo į diplomatinę tarnybą Lietuvoje ėjo USA ambasados Rumunijoje Gynybinio bendradarbiavimo biuro viršininko pavaduotojo pareigas.

„Pastaraisiais metais įvyko daug drastiškų saugumo padėties regione pokyčių. Besitęsiantis Rusijos karas Ukrainoje smarkiai paveikė Europos saugumą, bet taip pat suvienijo ir mūsų pastangas saugant ir ginant laisvės ir demokratijos vertybes“, - ceremonijoje pasakė Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas.

Ministras taip pat padėkojo USA už itin didelę pagalbą stiprinant Lietuvos kariuomenės pajėgumus – tiek dalijantis patirtimi ir mokymais, tiek finansine parama.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras