Šešėlinės vyriausybės ūkio ministras, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas praėjusį pirmadienį davė savanorio priesaiką ir pradėjo tarnybą Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų S. Dariaus ir S. Girėno apygardos 2-ojoje rinktinėje.
„Kario savanorio tarnyba – tai pareiga savo tėvynei. Duodami kario savanorio priesaiką mes įsipareigojome ginti Lietuvos valstybę, jos laisvę ir nepriklausomybę. Neslėpsiu, kad žengti šį žingsnį paskatino įtempta situacija Ukrainoje“, – teigė Kauno meras A. Kupčinskas.
Miesto vadovas iki rugpjūčio mėnesio pabaigos Rukloje vyksiančiuose baziniuose kario savanorio įgūdžių kursuose dalyvaus savo kasmetinių atostogų sąskaita. A. Kupčinską šiuo laikotarpiu pavaduos vicemeras Vasilijus Popovas.
Naujausi
Naujausi komentarai
Emilia
IP 23.162.152.77 | 15:33:48
Kai supratau, kad įmonė, kuria pasitikėjau, netinkamai tvarkė mano investiciją, pasijutau įstrigęs. Į kiekvieną skambutį nebuvo atsakyta, kiekvienas pažadas buvo ištesėtas. Tada ir kreipiausi į „Trustwave Hackers Tech“ el. paštu (Trustwavehackerstech AT gmail com). Jų komanda nuo pat pirmojo pokalbi...
















