2024 m. birželio 23 d.

 

D. Kedys galėjo save sužaloti ir pats būdamas agonijoje (video)

Paskelbta: 2010-08-13 13:51 Autorius: ekspertai.eu
Aidas MažeikaGeneralinėje prokuratūroje priimtas sprendimas kreiptis į užsienio ekspertus su prašymu atlikti Drąsiaus Kedžio lavono ekspertizę."Priimti tokį sprendimą nuspręsta siekiant išsklaidyti bet kokias abejones atliekamame ikiteisminiame tyrime. Sprendimas priimtas dar ir dėl to, kad į procesą būtų įtraukti ir nukentėjusieji, kurie įgis teisę pateikti klausimus, pasiūlyti ekspertus ar ekspertines įstaigas bei pateikti papildomą medžiagą ekspertizei", - sakoma Generalinės prokuratūros pranešime. Dar praeitą savaitę Generalinis prokuroras atsakydamas į klausimą, kada bus baigtas tyrimas dėl Drąsiaus Kedžio kūno sužalojimų ir kaip tai gali paveikti bylos eigą, tarsi iš anksto nuspėdamas dar nepateiktų išvadų rezultatus pranešė, kad nėra pagrindo tikėtis, kad tos išvados kreips bylos kryptį kita linkme. Ir tikrai - šiandien Generalinėje prokuratūroje gautos teismo medicinos specialistų išvados dėl sužalojimų, rastų ant D. Kedžio kūno, atsiradimo po jo mirties, iš esmės nesiskiria nuo ankstesnių išvadų. "Dalis sužalojimų galėjo atsirasti veidu remiantys į ant žemės buvusius nelygumus, neatmetama sužalojimų padarimo galimybė apžiūros įvykio vietoje įpokuojant pervežimui, trasportuojant ir apžiūrinėjant", - sakė  prokuroras Aidas Mažeika. Kaip vieną galimų sužalojimų ant D. Kedžio kūno atsiradimo priežasčių A. Mažeika įvardino ir tai, kad šie sužalojimai galėjo atsirasti pačios mirties metu, t.y. velionis pats galėjo save sužaloti būdamas agonijoje. Tačiau neatsakytų klausimų, be aukščiau minėto, kaip gerai žino patys olimpinę ramybę besistengiantys išlaikyti prokurorai, yra ir kur kas daugiau. Ir tie klausimai susiję ne tik su serijinėmis žmogžudystėmis, bet ir su pačios prokuratūros veiksmais. Todėl "ekspertai.eu" eilinį kartą kreipiasi į Generalinį prokurorą, kuris, kaip paaiškėjo, yra vienintelis asmuo Lietuvos valstybėje galintis priimti sprendimą ir padaryti taip, kad pedofilijos byloje nedelsiant būtų pasitelkta Vakarų šalių teisėsauga (pavyzdžiui Lenkijos ir Didžiosios Britanijos), o ne atskiri ekspertai. Prokuratūrai neturėtų rūpėti kiek tai kainuotų, nes be stiprios pagalbos iš šalies ištirti šios pedofilijos bylos niekada nepavyks. Vakarų teisėsauga reikalinga ne tik pačiai pedofilijos bylai išnarplioti, bet kas dar svarbiau - pačios prokuratūros nusikalstamai veikai šioje byloje atskleisti. Kreipimąsi į tarptautinius ekspertus ir gautos specialistų išvados detales, kurias pakomentavo Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras A. Mažeika galima pamatyti čia:  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras