2023 m. lapkričio 30 d.

 

G. Kėvišas - nepilnametis (video)

Paskelbta: 2011-09-20 05:36 Autorius: ekspertai.eu
Milijonierius G. KėvišasNacionaliniame operos ir baleto teatre (NOBT) naujojo sezono pristatymo metu, atsakydamas į žurnalistų klausimą apie rezonansinę bylą dėl galimo didelės vertės turto iššvaistymo NOBT atliekant scenos įrangos rekonstravimo projektavimo ir įrengimo darbus, teatro vadovas Gintautas Kėvišas buvo labai lakoniškas ir pasakė, kad jis pats nieko komentuoti negali, o visus komentarus pakankamai plačiai jau yra pateikusi Generalinė prokuratūra.Tačiau Generalinė prokuratūra apie šią neeilinę bylą į bet kokį iš tuzino klausimų visada, kaip užsikirtusi mechaninė mašinėlė atsako vienu ir tuo pačiu tekstu: "Siekiant nepakenkti tyrimo sėkmei, vadovaujantis Lietuvos teisės aktų normomis (BPK 177 str.), ikiteisminio tyrimo eiga, procesiniai veiksmai, duomenys ir įtariamųjų pavardės neskelbiami. Primename, kad Generalinė prokuratūra atsiriboja nuo viešoje erdvėje skleidžiamų pareiškimų dėl įtariamųjų asmenybės ir nuo bet kokių komentarų apie su ikiteisminiu tyrimu susijusius ar nesusijusius asmenis." Žinia, Baudžiamojo proceso kodekso 177 straipsnio pirma dalis skelbia: "Ikiteisminio tyrimo duomenys neskelbtini. Šie duomenys iki bylos nagrinėjimo teisme gali būti paskelbti tik prokuroro leidimu ir tik tiek, kiek pripažįstama leistina. Draudžiama skelbti duomenis apie nepilnamečius įtariamuosius ir nukentėjusiuosius." Tačiau  niekas jokių duomenų apie asmenis neprašo, o tik prašo įvardinti - kas šioje byloje yra nukentėjusieji ir kas įtariamieji. Iš šio prokurorų nuolatos cituojamo Baudžiamojo proceso kodekso straipsnio iki galo ir neaišku - ar G. Kėvišas nepilnametis įtariamasis ar nukentėjusysis? Todėl apie šią garsią bylą ir apie patį milijonieriaus G. Kėvišo asmenį, jei jis yra nepilnametis įtariamasis ar nukentėjusysis, pasak prokuratūros, nieko skelbti negalima? Gal būt dėl to jis kaip drovus vaikinas vakar ir pabėgo iš spaudos konferencijos, kurioje žurnalistai vos spėjo užduoti pirmąjį klausimą. O gal būt dainininko Merūno daina, nuskambėjusi spaudos konferencijos metu sukūrė tokią emocinę įtampą, kad milijonierius galiausiai neišlaikė meno jėgos ir tik įpusėjus renginiui, prasidėjus įdomiausiai klausimų-atsakymų daliai, pabėgo?  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras