2023 m. gruodžio 2 d.

 

Kiek jau "investuota" į internetinius "vartus", "tvoras" ir "viadukus"?

Paskelbta: 2009-10-20 07:07 Autorius: ekspertai.eu

Galbūt jau ir žinote, bet norime priminti apie dabar madingą mokesčių mokėtojų pinigų įsisavinimo būdą, pasinaudojant nekontroliuojamu internetinių svetainių kūrimu:

Du internetiniai portalai apie tą patį.
Du skirtingi darbų vykdytojai.
Abiejų užsakovas - LR Vyriausybė.
Kiek abu portalai kainavo, kol kas valstybės paslaptis.

1. internetiniai vartai apie Lietuvą lietuva.lt ir
2. internetiniai vartai apie Lietuvą unofficialwebsiteoflithuania.com

Čia pvz. galima palyginti faktus apie Lietuvą skelbiamus šiuose tinklapiuose:
faktai A arba faktai B

Kaip visada tokiuose niekam nereikalingose ir nelankomose valdiškose svetainėse naujienų informacija ypač ne lietuvių kalba beviltiškai pasenusi. Pavyzdžiui lygiai taip, kaip ir liūdnai pagarsėjusiame www.culturelive.lt tinklapyje, kuo galima vaizdžiai patiems įsitikinti.

Šiame tinklapyje skirtam užsienio turistams (kaip teigia VEKS), naujienos skirtingomis kalbomis čia skelbiama įvairiomis datomis: LT, EN, DE, FR, PL, RU.

Ir tai natūralu - kam stengtis ir versti į kitas kalbas visą šią niekam neaktualią informaciją (nors neva būtent užsienio turistams šios pseudosvetainės kuriamos), jei lankytojų tokiose portaluose būna lygiai nulis.

Įdomu, kiek pinigų iš viso jau "investuota" į tokius internetinius "vartus", "tvoras" ir "viadukus"?

Dėl VŠĮ "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" internetinių portalų, kai buvo įsisavinta daugiau negu 700 tūkst. litų, "ekspertai.eu" medžiagą su visais pinigų plovimo įrodymais atidavė į Vilniaus apygardos prokuratūrą, kur nuo 2008 bilželio mėnesio vyksta intensyvus ir išsiplėtojęs, kaip sako prokurorai, ikiteisminis tyrimas.

 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras