2023 m. vasario 3 d.
 

 

Klaipėdos apygardos prokuratūra apskundė išteisinamąjį Lazdijų rajono apylinkės teismo nuosprendį

Paskelbta: 2012-03-22 10:13 Autorius: ekspertai.eu
Klaipėdos apygardos prokuratūra apeliacine tvarka Kauno apygardos teismui apskundė šių metų kovo 1 d. išteisinamąjį Lazdijų rajono apylinkės teismo nuosprendį dėl piktnaudžiavimo tarnyba, svetimo turto pagrobimo, padėjimo piktnaudžiauti tarnyba bei kitų nusikalstamų veikų, kurios buvo inkriminuotos penkiems kaltinamiesiems. Valstybinį kaltinimą teisme palaikiusio Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro Vitalijaus Gulenkovo nuomone, išteisinamasis Lazdijų rajono apylinkės teismo nuosprendis yra nepagrįstas, kadangi bylą išnagrinėjo šališkas teismas, kuris netinkamai aiškino ir taikė baudžiamąjį įstatymą bei kitus įstatymus ir poįstyminius aktus, neišsamiai išanalizavo ir įvertino byloje esančius faktinius duomenis, pagrindžiančius asmenų kaltę dėl jiems inkriminuotų veikų padarymo. Todėl savo skunde prokuroras prašo visus penkis kaltinamuosius pripažinti kaltais ir juos nuteisti. Priminsime, kad buvęs Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas E. B. buvo kaltinamas tuo, kad siekdamas asmeninės naudos ir piktnaudžiaudamas tarnyba bei veikdamas kartu su bendrininkais, pagrobė svetimą turtą ir pažeidė teisės aktų nustatytas gamtos išteklių naudojimo taisykles, Marijampolės miškų urėdijos Kalvarijos girininkijos girininko pavaduotojas P.V. buvo kaltinamas piktnaudžiavimu, padėjimu piktnaudžiauti tarnyba bei padėjimu pagrobti svetimą turtą ir pažeisti teisės aktų nustatytas gamtos išteklių naudojimo taisykles, o trys su valstybės tarnyba nesusiję asmenys buvo kaltinami padėję piktnaudžiauti tarnyba, svetimo turto pagrobimu bei gamtos išteklių naudojimo taisyklių pažeidimu. Dėl visų nusikalstamų veikų kaltinamieji šių metų kovo 1 d. Lazdijų rajono apylinkės teismo buvo išteisinti, o prokuroras, nesutikdamas su šiuo nuosprendžiu, jį apskundė Kauno apygardos teismui.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai
Darijus
IP 2a02:678:6c5:e700:949:7166:bbcb:d0fa | 18:26:42 Vakarų civilizacija pralaimi, jei į karą jau meta ir invalidus....
>> to 5.
IP 2602:fed2:7194::3 | 18:19:20 tai kodel tu cia dar vis rasineji, paskubek, neliks vietu?...