2024 m. balandžio 15 d.

 

Klausimas dėl pusiau dirbtinio augalo (papildyta atsakymu)

Paskelbta: 2010-09-02 10:18 Autorius: ekspertai.eu

2010 09 02
Vilnius
Generaliniam prokurorui Dariui Valiui2010 rugpjūčio 28 d. publikavome atvirą laišką prokurorams "Ar pusiau dirbtinis augalas sugrįš šiemet namo?" apie vieną pirmųjų VEKS projektų pavadinimu "Vilnius dovanoja Dublinui Kalėdinę eglutę". Laiške uždavėme tokius klausimus:

1 KLAUSIMAS.  Ar Generalinei prokuratūrai pavyko užčiuopti kokius nors šios Kalėdinės eglutės pėdsakus?

2 KLAUSIMAS.  Ar Generalinei prokuratūrai pavyko nustatyti kaltininkus, be žinios pradanginusius visiems svarbų simbolį Kalėdinę eglutę?

3 KLAUSIMAS. Ar pavyko per visą ikiteisminio tyrimo laiką susisiekti su projekto "Vilnius sveikina Dubliną" organizatoriais, agentūros „Concept events & media“ darbuotojais?

Žinoma, į šiuos tris klausimus turbūt neatsakysite, nes tai greičiausiai būtų intensyvaus ikiteisminio tyrimo duomenų atskleidimas, o to neleidžia įstatymas, kurio prokurorai visada griežtai laikosi.

Tačiau į sekantį, visai visuomenei rūpimą klausimą prašome atsakyti.

4 KLAUSIMAS. Ar gali Generalinė prokuratūra suteikti viltį ir pasakyti, ar yra nors maža tikimybė, kad šiemetinėms Kalėdoms, brangus, pusiau dirbtinis augalas sugrįš namo (jei jis dar fiziškai nesunaikintas, kaip koks Drąsius Kedys) ir vėl džiugins miestelėnus?

"ekspertai.eu"

2010 09 17 PROKURATŪROS ATSAKYMAS:
Laba diena,
Informuojame, kad dėl vadinamosios Dublino eglutės vyksta ikiteisminis tyrimas. Apgailestaujame, tačiau atsižvelgdami į Baudžiamojo proceso kodekso 177 straipsnį, kuris nurodo, jog ikiteisminio tyrimo duomenys neskelbtini, ir į tai, kad šiame ikiteisminiame tyrime Jūs nesate proceso dalyviai, daugiau informacijos Jums suteikti mes negalime.
Apie prokurorų priimtus sprendimus šioje byloje informuosime visuomenę.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras