2024 m. birželio 25 d.

 

Kreipimasis į Generalinį prokurorą dėl galimos nekrofilijos

Paskelbta: 2010-07-27 06:05 Autorius: ekspertai.eu
GamtaŽiniasklaida skelbia, kad Drąsiaus Kedžio artimiausi žmonės netiki oficialiomis velionio mirties tyrimo išvadomis. Jie pareiškė esantys įsitikinę, kad D. Kedys buvo nužudytas. Tai 2010 m. liepos 26 d. pranešė TV3 žinių tarnyba.Neringa Venckienė teigia, kad iš pradžių jos brolis esą buvo sumuštas, o vėliau neva nuskandintas ar net nušautas. Todėl esą svarstoma ekshumuoti palaikus. "Kiek esu susipažinusi su Drąsiaus mirties byla, tai galiu pasakyti, kad nėra jokių abejonių, kad jis yra nužudytas. Neaiškūs liko tik būdai: ar jis sumuštas ir nuskandintas, ar sumuštas ir nušautas", – žinių tarnybai tvirtino N. Venckienė. Pasak N. Venckienės skendimo galimybės esą neatmetė Danijos ekspertai, o dėl šautinio ginklo sukeltos mirties daryti prielaidas galima dėl neva ant velionio aprangos aptiktų parako dalelių. Sulaukus pakartotinių teismo medicinos ekspertų išvadų, D. Kedžio artimieji priims sprendimą, ar prašyti ekshumuoti jo kūną tikslesniems tyrimams. Tačiau tokie ir panašaus pobūdžio pranešimai žiniasklaidoje tik kelia įtampą visuomenėje, didina socialinę atskirtį. Prokuratūros vadovybė, dar liepos 14 d. paskelbė labai aiškias D. Kedžio mirties priežastys - jis mirė uždusęs žolės lapu rankoje laikydamas butelį su vandeniu iš balos. Apie jokias parako daleles ar skandinimus nebuvo nė kalbos. "ekspertai.eu" ir Generalinės prokuroratūros susitikimo metu liepos 19 d. kalbant apie pedofilijos bylą, taip pat buvo teigta, kad negalima nepasitikėti ekspertų išvadomis, kad reikia pasitikėti teisėsaugininkais, nėra jokio pagrindo jais nepasitikėti. Taip pat prokurorai dar kartą pabrėžė, kad lavondėmės ant D. Kedžio kūno atsirado tik po jo mirties ir šio fakto priežastys aiškinasi tyrėjai. Šia proga Generalinės prokuratūros vadovybei užduodame kelis klausimus. 1 KLAUSIMAS. Ar Generalinė prokuratūra neketina reaguoti į tokius pareiškimus, kurie labai kenkia prokuratūros įvaizdžiui ir jos bandymams "atsigręžti į žmogų"? Ar prokuratūra imtis atitinkamų priemonių, kad tokie pareiškimai, kokie nuskambėjo TV3 eteryje, ateityje būtų pažaboti? 2 KLAUSIMAS. Kaip greitai tikimasi nustatyti, kokiu būdu ant D. Kedžio kūno po mirties atsirado lavondėmės? Ar lavondėmės atsiradusios po mirties negali būti prielaida, kad teisėsaugininkai susidūrė ne tik su galimu pedofilijos klanu, bet jau su dar šiurpesniu reiškiniu - iškrypusių nekrofilų sekta?  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai