2024 m. liepos 24 d.

 

E. Kūris: "Strasbūrą gali pasiekti L. Stankūnaitės skundas" (video)

Paskelbta: 2011-12-30 22:24 Autorius: ekspertai.eu
Teisės ekspertas Egidijus Kūris įsitikinęs, kad politikai nieku gyvu jokiais teisiniais klausimais neturėtų duoti jokių rekomendacijų, jokių patarimų, jokioje byloje. Tačiau Lietuvoje ir yra didžiausia bėda tame, kad politikai, net akivaizdžių teisėsaugos nusikaltimų ar neteisėtų teismų sprendimų akivaizdoje nedrįsta nieko daryti ir dažniausiai teigia, kad jie jokiomis formomis negali kištis ar kaip kitaip bandyti paveikti tokių dalykų. Kyla klausimas - o kas tada yra politikai? Ar ne politikų tiesioginė pareiga reaguoti visose gyvenimo srityse, kur tik visuomenei kyla daug klausimų ir ji negauna jokių atsakymų? Gal teisės ekspertas E. Kūris nori pasakyti, kad politikai yra tik teisininkų ir teisėtvarkininkų pažai? O tikroji valdžia valstybėje priklauso jiems - įvairiems teisės ekspertams? Kad būtent šie teisės specialistai, būdami valstybės šeimininkai, geriausiai ir žino kam spardyti pasturgalį, o kam ne? Ir kokiu pagrindu teisės ekspertas E. Kūris (na, žinoma, nuo visuomenės jėga izoliuotos Laimutės Stankūnaitės vardu), nori iškelti bylą Lietuvai Strasbūre? Juk valstybė visomis keturiomis letenomis L. Stankūnaitės pusėje? O jau kad žmonės priešinasi siekdami teisingumo, matydami įteisintą neteisingumą, tai jau tos valstybės reikalas. Ir be apeliacinio ir aukščiausio teismo sprendimų nėro ko ten į tą Strasbūrą skubėti “draugiškai pagelbėjant” nabagei motinai. Bet greičiausiai L. Stankūnaitė (su šių teisės ekspertų pagalba) skubės apskųsti Lietuvą ir Prezidentę, kaip neteisėtai besikišančią į valstybės gyvenimą ir įtakojančią valstybės procesus. Žinant kokiam “klubui” (gaujai) priklauso E. Kūris, tai visiškai įmanoma. Iš kitos pusės, toks teisės ekspertų, t.y. L. Stankūnaitės kreipimasis nebūtų blogai.  Juk tokiu atveju Strasbūre imtų aiškėti visos neištirtos bylos šioje pedofilijos ir žudymų istorijoje, neteisėtos ir nusikalstamos Lietuvos teisėsaugos veikos, dėl kurių mūsų valstybės "teisės ekspertai" nesugebės deramai pasiaiškinti net naiviems europiečiams. Naudodamiesi proga, EKSPERTAI.EU sveikina visus Lietuvos "teisės ekspertus" su Naujais metais, linkėdami kuo greitesnės, jų ilgai užsitęsusios epochos pabaigos.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras