2024 m. balandžio 23 d.

 

Kusaitės laiškai iš liūdesio namų

Paskelbta: 2010-08-02 07:51 Autorius: ekspertai.eu
Neviltis dėl klastojamų įkalčių, susidorojimo baimė ir kraupios užuominos apie tardymų metu patirtą fizinę bei seksualinę prievartą. Visa tai atsispindi Eglės Kusaitės, vienintelės Lietuvos „teroristės“, iš Lukiškių kalėjimo artimiesiems siunčiamuose laiškuose.Nors šią bylą sukurpęs Generalinės prokuratūros prokuroras Justas Laucius gėdingai nušalintas, tačiau tikrasis jo, Valstybės saugumo departamento (VSD) Kovos su terorizmu valdybos viršininko Arūno Paukštės, Klaipėdos saugumiečių, taip pat jiems talkinusių teisėjų vaidmens įvertinimas laukia artimiausioje ateityje - būsimajame teismo procese, kurio nebus galima atidėlioti iki begalybės. „Mane ilgai kankino psihologiškai ir fiziškai... Taip pat patyriau įvairaus pobūdžio prievartą (seksualinę taip pat). Tai vyko po sulaikymo, o taip pat, kai atvyko rusai. Nenoriu, kad tai dabar būtų paviešinta, nes nebeišgyvensiu nė savaitės“, - lygiai prieš du mėnesius laiške mamai ir tetai atsivėrė Lukiškėse laikoma E.Kusaitė. Daugiau ČIA.  
 
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras