2024 m. gegužės 23 d.

 

Lakoniškas atsakymas

Paskelbta: 2010-07-03 06:04 Autorius: ekspertai.eu
Birželio 21 d. "ekspertai.eu" elektroniniu laišku kreipėsi pagalbos į teisės žinovą, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininką Stasį Šedbarą su prašymu, kad prokuratūros atsakymą dėl pedofilijos bylos, kurį pasirašė tuometinis l.e. generalinio direktoriaus pareigas Raimondas Petrauskas, išverstų į žmonių kalbą ir pateiktų jį šalies gyventojams.
S. Šedbaras praėjus 10 dienų atsiuntė atsakymą."Visi paklausimai komitetui paduodami raštu per Seimo sekretoriatą", - trumpai elektroniniu laišku piliečiams atsakė Seimo narys. Iki galo nėra aišku, kam S. Šedbarui prireikė tiek laiko, kad per tiek laiko jis sugebėjo taip skurdžiai atsakyti į aktualų paklausimą. Palyginimui galima pasakyti, kad toks elgesys kaip komiteto pirmininko yra retenybė. Dažniausiai valdininkai, Seimo nariai ar prokuratūros darbuotojai į "ekspertai.eu" klausimus atsako iš esmės laiku ir tvarkingai. Ryški išimtis galėtų būti tik Valstybės saugumo departamentas, kuris ne tik kad neatsako į klausimus, bet dėl tų klausimų kreipiasi net į teismą.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras