2024 m. balandžio 16 d.

 

Legalus kriminalinis pasaulis (video)

Paskelbta: 2010-04-06 19:10 Autorius: ekspertai.eu

RubikonasVis mažiau žmonių galvoja, kad Lietuvoje kriminalinis pasaulis susideda iš kokių nors daktarų, šmikinių, tulpinių ar šiaip kišenvagių. Taip nėra. Tikras kriminalinis pasaulis (kitose kraštuose kartais vadinamas mafija) mūsų šalyje įsitvirtinęs praktiškai visuose valdžios sluoksniuose. Nusikalstamas pasaulis tai pasiekė "sunkiu" savo darbu ne per vienerius metus. Ir dėka mūsų visų abejingumo.

Kriminaliniam pasauliui tiesiogiai pavaldi tokia įstaiga kaip FNTT tiesiogiai kontroliuoja, o iškilus į paviršių techniškai užgesina stambius valstybinius finansinius nusikaltimus, kruopščiai tai derindama su prokuratūra. Jei, retu atveju, ko nors nepavyksta "sutvarkyti" iki galo, be abejo, paskutinį žodį taria teismas ir visos problemos būna išsprendžiamos - taip kaip reikia legaliam kriminaliniam pasauliui. Todėl neturėtų stebinti, kad nusikaltimų mastai auga kaip ant mielių, nuostoliai skaičiuojami milijardais, o kaltų, per 20 nepriklausomybės metų dėl finansinių machinacijų, neatsirado nė vieno.

Čia galima pasižiūrėti eilinę 2010 m. balandžio 6.d LNK laidą "Paskutinė instancija" apie tvirtai įsigalėjusias kriminalines grupuotes Vilniaus valdžioje ir Lietuvos teisėsaugoje.

Nekyla abejonių, kad ir po šios, kaip ir po daugelio kitų laidų ar publikacijų, tos teisėsaugos institucijos, kurios išsivysčiusiame pasaulyje jau žvangintų antrankiais, pas mus liks abejingos ir nieko "nepastebėjusios". Iš kitos pusės, kaip gali pastebėti pats save... {vimeo width="580" height="385"}10726188{/vimeo}
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras