2023 m. sausio 28 d.
 

 

Lietuvą valdantys populistai seniai nusipelnė Lukiškių narų. Nes Lietuvoje nėra mirties bausmės už Tėvynės išdavystę

49
Paskelbta: 2015-07-30 11:49 Autorius: Audrius Nakas
Nuotr. E.eu


Kol daugelio euro zonos valstybių parlamentai dėl Graikijos situacijos posėdžiauja ir priiminėja sprendimus, Lietuvos Seimas atostogauja.

Graikijos situacija patvirtino, kad valstybė, neturinti savo išteklių ir savo bankų sistemos, nekontroliuojanti grynųjų lėšų ir nesirūpinanti savo finansų bei kapitalo apsauga, yra pasmerkta būti visapusiškai priklausoma nuo didžiojo užsienio kapitalo. Kitais žodžiais tariant – daugumos Lietuvoje likusių gyventojų laukia pažeminimas ir skurdas.

Kai kurios euro zonos valstybės priverstinai ir jau atvirai išvalstybinamos – akivaizdžiausiai šiuo metu tai daroma su Graikija.

Šie ir panašūs klausimai Lietuvos valdžios net nesvarstomi. Kodėl?

Valstybę reikėtų ginti ne tik nuo karinės intervencijos iš Rytų, rūpinantis, kaip įsigyti vieną ar kitą gal ir modernų tanką, gerokai paplaukiojusį karinį laivą ar pašaukti į kariuomenę kelis tūkstančius simbolinių savanorių, bet ir nuo finansinės bei užsienio bankų prievartos.

Todėl įsidėmėkime – 2014 m. gruodžio 18 d. prezidentės Dalios Grybauskaitės teikimu Seimas skubiai ir beveik vienbalsiai ratifikavo Europos Stabilumo Mechanizmo sutartį, kuri reiškia, kad Lietuvos valstybės lėšos besąlygiškai paimamos arba, pareikalavus ESM , skolos padidinamos per 7 dienas,  ir tokie sprendimai nebepriklauso nuo mūsų šalies valios.

Lietuvą valdančių populistinių partijų atstovų veidmainiški pareiškimai dėl situacijos Graikijoje ir euro zonoje, tikrosios informacijos nuo žmonių slėpimas (apie tai buvo skelbta publikacijoje „Lietuvos žmonės – jūs turite kam dėkoti už sparčiai tuštinamas jūsų pinigines“) – yra brutalus ir nešvarus žaidimas Lietuvos žmonių likimu.

Šie populistai seniai nusipelnė Lukiškių narų. Nes Lietuvoje nėra mirties bausmės už Tėvynės išdavystę.

Todėl signatarai Egidijus Klumbys, Zigmas Vaišvila bei Seimo narys Audrius Nakas liepos 22 d. kreipėsi į Lietuvos Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę dėl neeilinės Seimo sesijos sušaukimo. Seimo pirmininkė liepos 28 d. patvirtino, kad šis kreipimasis priimtas.

Neeilinėje Seimo sesijoje prašoma skubiai svarstyti klausimus dėl valstybės ir piliečių apsaugos, numatant galimą euro zonos ar Lietuvos finansinę krizę. Štai keli iš jų:

1. Uždrausti Vyriausybei be Seimo pritarimo skolintis užsienyje ir iš užsienio komercinių bankų Lietuvoje, nes yra galimybė skolintis vidaus rinkoje.                
2. Atsisakyti bet kokių ribojimų naudoti grynuosius pinigus atsiskaitymams, drausti bankams imti mokestį už pinigų išgryninimą, įvesti bankų įkainių valstybinį reguliavimą.                 
3. Steigti Valstybės kasą ir joje laikyti valstybės iždo, sodros, savivaldybių ir valstybės įstaigų bei įmonių lėšas.                        
4. Snoro ir Ūkio banko infrastruktūros pagrindu steigti valstybės komercinį banką.

Seimo nusišalinimas nuo pareigos atstovauti tautai reiškia tik viena – tai yra kapituliacija ir Lietuvos valstybės palikimas svetimai valiai.

B3 grupės vardu Seimo narys Audrius Nakas


Šaltinis: lrs.lt

Susiję
:

Lietuvos žmonės – jūs turite kam dėkoti už sparčiai tuštinamas jūsų pinigines

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
49. nuomonė
(2016-08-05 12:37:21)
(85.255.56.134) Parašė:

TIK ,KAI BUS dažnesnė valdžios kaita,o ne nebaudžiami ,baigę partines školas sėds 26 metus ir dar ilgiau.....TADA LIETUVA,NIEKADA NEATSINAUJINS ,O BUS KAIP RUSIJA.......dabar neaišku kas valdo valstybę...jei prezidentė valdyutų,negi ji -TAIP KENTKTŲ VALSTYBEI ,KAD Į GENER PROKUR PASKIRTŲ-valį,..ARBA vALANTINĄ -TEISĖJU......tai demokratinėje valstybėje būtų nesuprantama......TAI -klausymas -kas valdo lietuvą.....kaita,tik kaita valdžios -išgewlbėtų nuo naftalininių valstybininkų,atsikratytumejų meilužėmis ir žmonomisidarbintomis,valstybinėse įmonėse ir švogeriais...mėgstančiais vodką ir medžiokles......na kiek galima..O JAUNIMAS BAIGIA IŠVAŽIUOTI48. ne ne lukiskiu
(2016-07-31 19:21:30)
(78.62.8.18) Parašė:

o kartuviu.47. bambalinis.
(2015-07-31 22:13:28)
(86.38.106.149) Parašė:

pagaliau Pradžia ,nutariau prisidėti.46. Paprastas> 45
(2015-07-31 17:40:19)
(88.118.179.138) Parašė:

„O patys toliau vegetuojame: vieni laukiame stebuklo, kiti kelionės Anapilin, treti kraunasi lagaminus...“ – bet bėga(ar šliaužia) balsuoti už „valdžią“....45. liūdnai parašiau
(2015-07-31 10:31:15)
(84.55.11.33) Parašė:

Daugelis suvokiame tragišką mūsų valstybės padėtį, deja. Jei valdžia negirdi signatarų skelbiamų pavojaus ženklų, tai kas belieka eiliniam Lietuvos piliečiui? Mums skaudėjo dėl sužlugdyto referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniečiams, mes jiems neatleisime už sunaikintą litą, už be galo ir be krašto skolinimąsi...Mes jiems linkime prasmegti skradžiai žemę...O patys toliau vegetuojame: vieni laukiame stebuklo, kiti kelionės Anapilin, treti kraunasi lagaminus...44. Paprastas>33
(2015-07-31 07:33:37)
(88.118.179.138) Parašė:

„Nesupaprastinkit. Vystant Tamstos minti: LR bankas, finansai, ekonomika VISISKAI priklauso ES.“ – o tai „mano mintis“? Tai sako, rašo, priima sprendimus ir t.t. „Lietuvos teritorijos valdžia“. Užsiregistruokit teismų, seimo portaluose ir gausite „naujienos“, iš KT, LVAT ir panašiai. Pvz. „Nagrinėdamas šias bylas, LVAT akcentavo, (...) teisiniams santykiams Lietuvos Respublikoje taikoma tiesiogiai, o esant prieštaravimui su nacionaliniais įstatymais – turi taikymo pirmenybę jų atžvilgiu.“, arba „2015 m. liepos 16 d. Generalinis Advokatas M. Szpunar (!, ar žinojot?) paskelbė savo išvadą byloje Eturas ir kiti (C-74/14), kurioje Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) yra kreipęsis į Europos Sąjungos Teisingumo Teismą (ESTT) su prašymu priimti PREJUDICINĮ sprendimą dėl konkurencijos teisės pažeidimus apibrėžiančių Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo (SESV) nuostatų aiškinimo ir taikymo.“ Ką tai rodo? Kad teismai nežino kaip vykdyti teisingumą. „Tuomet kam mes bereikalingai taskome mokesciu moketoju pinigus visokioms ministerijoms, uztvindziusioms Vilniu, kai visi svertai yra ne Vilniuje , o Briuselyje?“ Na, pirma ne „mes“, o jie... antra, tai yra „nacionalinį tapatumą ir konstitucines TRADICIJAS“, trečia kuo didesnė vergovė, tuo daugiau reikia prižiūrėtoju, ketvirta kuo greičiau bus „praskolinta“ valstybė(kaip Graikija) tuo geriau kapitalui(„Korupcija“ – sarmatai), bus laisva teritorija ir t.t.43. Pgarba siems zmonems
(2015-07-30 23:14:13)
(178.19.28.130) Parašė:

Gal bus parengta peticija, buTinai pasirasyciau. Gaila, kad mastanciu zmoniu tiek mazai belike. Dar is politiku isskirciau Rope, kuris stengiasi neisileisti GMO is Amerikos. O daugiau visi tie patys, apsikabine lovi.42. Vilpišius >> 3.Reginai
(2015-07-30 22:55:03)
(5.20.164.108) Parašė:

Šaunuolė! Bet lieka spręsti Tautos susitelkimo, budrumo, žvalgybos ir strateginio planavimo organizavimo klausimus - reikalas tame, kad Tautos "išrinktieji" paskutiniuosius porą dešimtmečių laaabai retai kada besinaudoja visuomeniniu transportu ar pasirodo viešumoje be palydos - dar anksčiau spaudimas deputatams buvo kur kas labiau prieinamas, ypač, jūsų - moteribkių dėka sukurto pakol kas efektyviausio spaudimo būdo - madingo aukštakulnio "špilkute" į "mylimą" mozolį. Istorija rodo, kad kiti spaudimo būdai pasirodė beesantys mažai efektyvūs arba išvis neefektyvūs. Kas už tai, kad įkurti Dailiosios Lyties Efektyvaus Pasipriešinimo batalioną? Aš už!!! (tik, persiprašau ir l.prašau - nerinkit manęs į vadovybę, kad man naktimis košmarai nesisapnuotų - moteribkės yra moteribkės - ir dviejų gana . . .)Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras