2024 m. gegužės 25 d.

 

Lietuvoje Dievas kalba V. Landsbergio lūpomis

41
Paskelbta: 2020-01-28 07:18 Autorius: ekspertai.eu
V. Landsbergis. Nuotr. facebook.com
V. Landsbergis. Nuotr. facebook.com

Nepriklausomas Žmonių partijos portalas pranešė, kad „Vytautas Landsbergis prabilo apie Lietuvos vidaus priešus, su kuriais nekovojama“.

Skelbiama, kad sausio 24 d. Žmonių partijos patriarchas V. Landsbergis „per vertybėms aptarti skirtą partijos konferenciją apžvelgė situaciją pasaulyje ir Lietuvoje“.

Nepailstantis politikas situaciją pasaulyje apibrėžė terminu „visuotinė vertybinė ir sveiko proto sumaištis“.

Savo kalboje jis sukritikavo JAV prezidentą Donaldą Trampą (Donald Trump), tačiau pagyrė šios šalies demokratiją.

Pasak faktinio Žmonių partijos lyderio, visiškai priešinga – autoritarinė arba net pusiau totalitarinė situacija yra Rusijoje.

Europoje V. Landsbergis įžvelgė didesnį polinkį negu anksčiau į separacijos reiškinius – ne tik pavienių valstybių narių ribose, bet ir pačioje ES.

„Reiškiasi atlantinio separatizmo nuotaikos – kaip Europai stovėti nuošaliau, ar net pasišiaušus prieš JAV? Atrodo, kad užmirštami gyvybiniai klausimai kaip gynyba. Tai yra ne visai realus blaškymasis, noras parodyti savo atskirumą.
Yra kas kursto, kad Europa turi būti nepriklausoma. Mažai, kas kalba apie tai, kad Europa turi būti nepriklausoma nuo Rusijos. Būti priklausomam nuo Rusijos net darosi madinga, o štai būti nepriklausomiems nuo JAV irgi yra toks mados dvelksmas“, - atskleidė Žmonių partijos patriarchas.

Pasak jo, prie to prisideda ir pačių JAV pasibodėjimas europiečiais, jų nenuoseklumais, dviprasmybėmis.

„Jungtys ir bendras vertybinis pagrindas, kurio bazė yra krikščioniška civilizacija, yra stiprus, ir aš manau, kad jis nebus sugriautas“, – apibendino V. Landsbergis.

Kalbėdamas apie mūsų valstybę, Žmonių partijos faktinis vadovas teigė, kad „Lietuvai reikalinga ideologinė programa, kad ji būtų matoma ir gerbiama, kad jos žodis būti reikšmingas“.

Jis atkreipė dėmesį, kad „ypač keistai atrodo puolimai prieš prezidentą“.

V. Landsbergio nuomone, Žmonių partija „yra vienintelė šiuo metu ideologinė partija“.

Priminęs Žmonių partijos kovą prieš Baltarusijos atominę elektrinę, Žmonių partijos patriarchas, jau daugelį dešimtmečių kovojantis su įvairiais valstybės priešais, savo pasisakymo pabaigoje pasakė norįs dar pakalbėti apie vidaus priešus, su kuriais, pasak jo, nekovojama.

„Tai yra socialinės-moralinės ligos Lietuvos visuomenėje, kurios nesitraukia, o net gi tarpsta“, – paaiškino V. Landsbergis.

Pasak jo, viena jų – pinigų valdžia ir pinigo vertybinis prioritetas. V. Landsbergio nuomone, „lietuviai serga nemeilės gyvenimui liga“.

Savo kalboje Žmonių partijos patriarchas dėmesio skyrė ekologijai ir paniekai gamtai kaip bendrajam gėriui.

„Oras yra bendras, vandenys yra bendri, vandenynai – bendri. Tie, kurie kiaulina vandenynus, kur yra milžiniškos šiukšlių salos, yra kiaulės. Atėjo mergaitė iš Švedijos ir pasakė: „ar jūs kažką iš viso suprantate, kaip jums negėda, suaugusieji? Iki ko jūs nuvarėte šitą planetą? O mums paliksite? Mums reikės gyventi tame šiukšlyne, kurį jūs padarėte draskydamiesi dėl didesnio pelno. Ar jūs tą pelną į grabą pasiimsite? Paliekate mums šiukšlyną“, - pasakojo V. Landsbergis.

Pasak Žmonių partijos faktinio lyderio, „kažkur pasakyta, kad vaiko lūpomis kalba Dievas“.Dar kažkur pasakyta, kad Lietuvoje Dievas kalba V. Landsbergio lūpomis.

Susiję:

NSGK pirmininkas V. Bakas pritaria V. Landsbergio įprezidentinimui: esame įstrigę istorijoje, tad laikas pripažinti faktus

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
41. ?????
(2020-02-02 15:55:48)
(188.123.231.82) Parašė:

Konservų utėlės, tai kur likusius vestuvinius žiedus sunešti.........galėsit, ponai, vėl sujudėti40. Q
(2020-01-29 18:18:12)
(84.32.122.72) Parašė:

Apsaugok ir apšviesk nuo tokio artisto. Velnias , tikrai ne dievas.39. Vilnietis
(2020-01-29 12:27:23)
(84.15.183.121) Parašė:

Tikrai nulaus velniui Karbauskiui ragus! Sumazins daug akcizus ir PVM sumazes kainos visur tada susitars del pigios baltarusiskos elektros. Pigi elektra ir pigus dizelis visyr irgi mazins kainas. Nebereikes vaziuot apsipirkt i Lenkija. Sako vis per mazai pinigu tai turi uzdraust pinigu svaistyma. Net per televizoriu rodo kaip piktybiskai visur svaistomi pinigai permokejimais saviem ir nera uztai nei baudziamosios atsakomybes nei atsakomybes savo asmeniniu turtu. Visiskas nebaudziamumas ir jokios kontroles. Tai Karbauskis taip leidzia sudare tokias galimybes taip svaistyti ir neatsakyti uz padarytus permokejimus ir nereikalingus mokejimus! Tokius istatymus sukure. Vien is seimo paties matyti pirks geliu net uz 66000 euru, sau kiek islaiduvis prideda. Gerbiamas V Lansbergis ives tvarka sodins i cype svaistunus, ir tures tada galimybe ir PVM mazinti ir akcizus visus. Panaikins Karbauskio sugalvotus prekybos draudimus net nakti bus galima nusipirkt legaliai ir prie juros pabut kaip zmones laisvi o ne kaip prie sovietines priespaudos ir tironijos.38. Lietuviai
(2020-01-29 11:25:37)
(84.15.183.121) Parašė:

Greit i valdzia isrinksime musu tautos teva gerbiama V Lansbergi i jo konservstoriu partija. Tada broliai lie tuviai su Dievo malone mums uzgiedosim giesme sventa. Jezus Kristus prisikele nulaus velniui ragus!37. Kam lyginti
(2020-01-29 07:43:06)
(94.232.229.7) Parašė:

Dunduką su Dievu?36. zinoma
(2020-01-28 22:00:19)
(78.62.207.16) Parašė:

Galetu seima seneli papuosti , visada papuosti . Sutvarkyti , nupirkti drabuziu pagal ismiera , nupirkti puosniu drabuziu , viska pataisyti . Kokie atsiprasant velniuk. .sciai taip jau visi uzsieme , visiems tik duok , tik dirbk iki 100 metu . O kur ju gerumas , rupestis ?.35. ceslovas
(2020-01-28 21:49:43)
(78.63.127.120) Parašė:

Netikiu, kad Dievas rinktu Idijoje dziovinta suda kaip vaista, Ozys tai dare (skaitykit V.Petkeviciaus Durniu laiva). Greiciau tai Lietuvos Liuciperis.34. Nu jo...
(2020-01-28 20:49:23)
(188.69.214.21) Parašė:

Čia ištraukėlė iš to genialaus kūrinio... | "..Visai netoliese nuo Vilniaus, tuoj už dabartinės Lietuvos ir ES sienos, iškilo pabaisa, kurią dar žadama didinti keturis kartus, kuri motyvuota godumu, nejautra ir neapykanta kaimynams, kuri galimai išnaikins/išvarys daug gyventojų, o jų tarpe ir paskutinius Lietuvos žydus. Toks bus „galutinis sprendimas“, kurio net Hitleris nesugalvojo. Užtat sugalvojo mūsų laikų fašistinės kiaulės..."Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras