2024 m. birželio 16 d.

 

Lietuvoje lankysis Armėnijos gynybos ministras

Paskelbta: 2016-07-11 11:02 Autorius: ekspertai.eu
Nuotrauka: KAM archyvo.
Nuotrauka: KAM archyvo.

Liepos 12 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas susitiks su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Armėnijos gynybos ministru Seiranu Ohanianu (Seyran Ohanyan). Ministrai aptars dvišalį karinį bendradarbiavimą ir jo perspektyvas, dalyvavimą tarptautinėse operacijose, Armėnijos santykius su NATO ir Europos Sąjunga, apsikeis nuomonėmis apie saugumo padėtį regionuose.

Liepos 12–14 d. Lietuvoje viešintis Armėnijos gynybos ministras taip pat lankysis Seime, Užsienio reikalų ministerijoje, Daktaro Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnyboje Kaune, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje, Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke.

Lietuvos ir Armėnija bendradarbiavimas gynybos srityje grindžiamas 2002 m. šalių pasirašytu dvišaliu susitarimu.

Lietuva remia Armėniją karinio mokymo srityje kviesdama ir finansuodama šios šalies karininkų studijas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje Vilniuje ir Baltijos gynybos koledže Tartu (Estijoje). Taip pat Lietuva rengia pokalbius ir konsultacijas gynybos reformos, viešųjų ryšių, teisės, karinės kartografijos, medicinos, puskarininkių rengimo ir kt. srityse.

Liepos 12 d. 13.05 val. vyks oficiali Armėnijos gynybos ministro sutikimo ceremonija aikštėje prie Krašto apsaugos ministerijos.

Šaltinis: kam.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras