2024 m. kovo 1 d. 

Lietuvos kariuomenei prioritetas – viešojo intereso apsauga ir valstybės biudžeto lėšų sugrąžinimas

1
Paskelbta: 2016-09-13 16:08 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvos kariai. KJP nuotr.
Lietuvos kariai. KJP nuotr.

Rugsėjo 13 d. Lietuvos kariuomenės Materialinių resursų departamentas iš UAB „Nota Bene“ gavo raštą, kuriame bendrovė pateikia teisinius argumentus dėl praeitą savaitę pareikšto reikalavimo laikyti 2014 m. spalio 1 d. sudarytą preliminariąją sutartį ir 2014 m. spalio 8 d. sudarytą lauko virtuvės įrangos ir agregatų pirkimo pardavimo sutartį negaliojančiomis ir pasiimti pristatytas prekes iš Lietuvos kariuomenės sandėlių ir grąžinti kariuomenei sumokėtas lėšas.

Raštu UAB „Nota bene“ informuoja Materialinių resursų departamentą, kad sutinka nutraukti preliminariąją sutartį šalių sutarimu.

Siekiant išspręsti klausimus, susijusius su Materialinių resursų departamento ir UAB „Nota bene“ 2014 m. spalio 8 d. sudaryta sutartimi, UAB „Nota Bene“ siūlo sudaryti jungtinę darbo grupę iš Lietuvos kariuomenės ir bendrovės atstovų, įtraukti į ją ir Viešųjų pirkimų tarnybos atstovus. 

Tačiau UAB „Nota bene“ rašte nepateikia bendrovės sprendimo dėl visų sumokėtų lėšų sugrąžinimo ir pateiktų prekių atsiėmimo. Lietuvos kariuomenė artimiausiu laiku įvertins UAB „Nota Bene“ rašte pateiktus argumentus ir apie tai informuos bendrovę.

Lietuvos kariuomenė yra suinteresuota išspręsti kilusį ginčą ne teismo tvarka ir bendradarbiaus tiek su bendrove, tiek ir su kitomis valstybės institucijomis, ieškodama sprendimo.

Nepavykus susitarti, Lietuvos kariuomenė kreipsis į teismą dėl teisminės gynybos ir pabrėžia, kad susiklosčiusioje situacijoje pagrindinis šio klausimo sprendimo prioritetas yra viešojo intereso apsauga ir valstybės biudžeto lėšų sugrąžinimas.

Šaltinis: kam.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. trumpai
(2016-09-14 08:09:05)
(78.61.53.31) Parašė:

Aišku kam cia gincytis, gražinam ta ka pasidalinom ir toliau galėsim dalintis,tik klausymas o norfos maišeli jei butu žmogelis grazines irgi butu taika,žodžiu nepakaltinimu ratas pleciasi dėka itakingu draugu.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras