2024 m. liepos 15 d.

 

Lietuvos kovotojai su dezinformacija ir už Ukrainos laisvę, apsikeitė informacija su Cormann

1
Paskelbta: 2024-06-19 14:25 Autorius: ekspertai.eu

Kovotojai su dezinformacija – Seimo narė, premjerė Ingrida Šimonytė ir Seimo narys, Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis – susitiko su Lietuvoje viešinčiu Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Generaliniu sekretoriumi Mathias Cormann.

Susitikime aptarta parama Ukrainos institucijų stiprinimui ir reformų įgyvendinimui, Lietuvos kaip EBPO narės ir organizacijos kartu įgyvendinamos iniciatyvos – atsparumo dezinformacijai, duomenimis grįstos valdysenos srityse.

„Kaip nuoširdūs ir aktyvūs Ukrainos rėmėjai, matome didelę EBPO vaidmens prasmę stiprinant Ukrainos demokratinių institucijų atsparumą ir padedant įgyvendinti reformas – jos labai svarbios ir tam, kad Ukraina galėtų kaip įmanoma sparčiau ir sklandžiau judėti link narystės Europos Sąjungoje“, - pasakė I. Šimonytė.

Moteris informavo, kad Lietuva viena pirmųjų įsitraukė į Ukrainos atstatymo ir atsigavimo procesą, dar 2022 m. rugpjūtį Vyriausybei patvirtinus pirmuosius dvišalius projektus, ir savo ruožtu prisideda prie to, kad šalyje vykdomos reformos atitiktų aukščiausius EBPO standartus.

Susiję:

Šimonytė vis dar negali įvardinti lietuviškų propagandos kanalų, kurie puikiausiai lietuviškai kalba YouTube

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. kokia
(2024-06-19 15:05:50)
(83.188.124.171) Parašė:

Dezinformacija? Juk globalistai eina prie to, kad būtų tik viena tiesa, t.y, tik jų skleidžiama, ir jokios kitokios informacijos būti negali. Sakysim, galima bus žiūrėti tik LRT. Viskas. Jokių komentaras TV, optv....Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras