2023 m. vasario 6 d.
 

 

LR vyriausybės atstovai atsibudo!

Paskelbta: 2009-10-21 13:49 Autorius: ekspertai.eu

(http://www.lrt.lt/news.php?strid=5044&id=4900977)

Nuoširdžiai sveikiname LR vyriausybės kanclerį ir atstovus, kurie pagaliau sukruto rūpintis didžiąja mūsų epochos kultūrine investicija! Pažymėtina, jog tai įvyko lygiai po savaitės, kai internetiniame puslapyje www.ekspertai.eu buvo anonsuotas "ekspertai.eu" studijos apie pasaulio muziejų pristatymas. Džiugu, jog tai paskatino ir mūsų vyriausybę nebegaišti nė dienos - spalio 3 d. (NB - tą pačią dieną kai savo darbą paviešino ir "ekspertai.eu") vyriausybei buvo pristatyti Ermitažo-Guggenheimo muziejaus Lietuvoje galimybių studijos rezultatai. Mums smagu, kad pagaliau buvo susipažinta su garsios užsienio kompanijos "Booz Alen Hamilton" darbu, išklausyti Guggenheimo fondo atstovai. Sunku suprasti nebent tai, jog pati studija paviešinta paskubomis, žiniasklaidai trumpa žinutė apie pristatymą buvo perduota tik įvykio išvakarėse, slepiantis nuo visuomenės akių (vyriausybės posėdis juk buvo uždaras ir piliečiai neturėjo JOKIOS galimybės kartu pasidžiaugti darbo rezultatais!). Išgirdome ir prisipažinimą, jog darbai vėluoja, o galutinio studijos varianto dar greičiausiai teks laukti iki gruodžio mėn. Visgi nežiūrint šių nesklandumų, spalio 3d. posėdis LR vyriausybėje visų pirma svarbus tuo, jog valdžios atstovai buvo pažadinti iš nedovanotino užsimiršimo! Mes tikimės, jog nuo šiol bus pagaliau atsižvelgta ir į visiems viešai prieinamus ekspertų pasiūlymus. Tegalime tik dar sykį pakartoti, jog mes "visi dalyvausim, ir dirbsim, ir darysim".

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras