2024 m. liepos 24 d.

 

Muziejaus direktorius: „Valdovų rūmų dalies užbaigimui trūksta vieno parašo“

Paskelbta: 2013-05-22 18:16 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „alkas.lt“
Nuotr. iš „alkas.lt“

Valdovų rūmų muziejaus direktorius Vydas Dolinskas teigia, kad trūksta vieno parašo tam, kad pabaigta Valdovų rūmų dalis būtų atiduota naudoti.

Anot V. Dolinsko, vienas iš pasirašytojų serga, tačiau žada pasirašyti, kai tik pasveiks.

Statybininkai rūmus paliko praėjusią savaitę, iš karto po to sušauktas statybos užbaigimo komisijos posėdis. Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (VTPSI) prie Aplinkos ministerijos atstovė ryšiams su visuomene Vida Aliukonienė nurodė, kad komisiją sudaro 11 institucijų nariai, tarp kurių – priešgaisrinės saugos, visuomenės sveikatos, aplinkosaugos, energetikos, paveldo ir kitų sričių specialistai. Paėjusią savaitę surengtame komisijos posėdyje, pasak V. Aliukonienės, nedalyvavo į ją įtraukas Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacijos atstovas.

V. Aliukonienės teigimu, komisija sprendimą turėtų priimti šią savaitę.

Pasak V. Dolinsko, kol kas didelių problemų dėl to, kad į užbaigtą rūmų dalį kol kas negalima atnešti eksponatų, didelių problemų muziejui nekyla, skaičiuojama, kad šią rūmų dalį Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai bus spėta paruošti.

Jo teigimu, statant rūmus buvo bendradarbiaujama su visomis institucijomis, kurios dalyvauja priimant pastatą, todėl esą neturėtų būti kokių nors netikėtumų.

V. Dolinskas taip pat pasakojo, kad antroje rūmų dalyje darbai dėl pirmininkavimo nesustos.

„Žinių radijo“, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras