2024 m. balandžio 24 d.

 

Nausėda Europos Vadovų Taryboje kolegoms paaiškino, ką reikia daryti

Paskelbta: 2023-10-28 07:42 Autorius: ekspertai.eu
Visą savaitę G. Nausėda išliko Europos dėmesio centre.


Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, tęsdamas dalyvavimą Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikime Briuselyje su kitais vadovais aptarė migracijos, ekonomikos, ES užsienio politikos klausimus, taip pat įvyko euro zonos viršūnių susitikimas.

Valstybės lyderis savo pasisakyme akcentavo, kad „ES teisinių priemonių ir įrankių migracijos iššūkiams spręsti poreikis išlieka“.

Vyriškis pabrėžė, kad „ne tik migracinis spaudimas Viduržemio jūros šalyse, bet ir situacija prie ES rytinių sienų reikalauja ryžtingų veiksmų ES lygiu“.

Pasak šalies vadovo, „ypatingas dėmesys turi būti skiriamas ES išorės sienos apsaugai ir darbui su neteisėtos migracijos kilmės šalimis“.

„Migrantų instrumentalizacija prie ES rytinių sienų tęsiasi. Jau dveji metai susiduriame su šiuo reiškiniu, kuriam reikia ne tik tinkamo pasirengimo ir operatyvaus atsako, bet ir teisinių priemonių ES lygmeniu“, - nurodė G. Nausėda.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras