2024 m. balandžio 24 d.

 

Nausėda ir Radviliškėje rūpinosi atgrasymo reikalais

Paskelbta: 2024-01-25 08:22 Autorius: ekspertai.euGerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda vis labiau artinantis karui Radviliškio regione, apsilankė Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo etmono Jono Karolio Chodkevičiaus pėstininkų brigados „Žemaitija“ Kunigaikščio Margirio pėstininkų batalione.

Susitikime su Lietuvos kariuomenės vadu gen. Valdemaru Rupšiu ir Kunigaikščio Margirio pėstininkų bataliono vadovybe aptarta visuotinio šaukimo įgyvendinimo galima įtaka karinių pajėgumų parengčiai, su tuo susijusios įrangos ir ginkluotės įsigijimas bei infrastruktūrinis ir mokymo pasirengimas.

„Šiuo sudėtingu laikotarpiu gyvybiškai svarbu didinti šalies gynybinius pajėgumus. Visuotinis šaukimas taps svarbiu žingsniu pirmyn. Jis sustiprins visuomenės parengimą krašto gynybai, užtikrins platų karo prievolininkų apmokymą ir rezervo karių integravimą į Nacionalinės pėstininkų divizijos pajėgumą“, - informavo G. Nausėda.

Valstybės lyderis dar kartą pakartojo, kad būtina užtikrinti pilną Lietuvos kariuomenės pėstininkų divizijos operacinį pajėgumą jau 2030 metais.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras