2024 m. liepos 17 d.

 

Nausėda nubrėžė gaires, kokius įstatymus privalo svarstyti Seimas

5
Paskelbta: 2023-09-06 08:00 Autorius: ekspertai.eu

Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda prieš prasidedant Seimo rudens sesijai, susitiko su Seimo Pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen ir Seimo valdybos nariais.

Valstybės lyderis Seimo pozicijai ir opozicijai palinkėjo prasidedančio politinio rinkimų ciklo metu sugebėti rasti ramybės ir šalto proto visai Lietuvai svarbiais klausimais.

„Dėl geopolitinės ir valstybės vidaus situacijos turime ir toliau laikytis dviejų pagrindinių prioritetų – visų pirma valstybės nacionalinio saugumo užtikrinimo, antra – ekonominio ir socialinio žmonių saugumo. Nors ir mažėjanti, tačiau vis dar pernelyg didelė infliacija labiausiai skriaudžia nepasiturinčius ir sunkiau gyvenančius mūsų šalies piliečius“, – susitikime informavo G. Nausėda.

Vyriškis padėkojo Seimo vadovybei už praeitoje Seimo sesijoje nuveiktus svarbius darbus: pakeltus teisėjų atlyginimus, priimtą Bankų solidarumo mokestį, išspręstą savivaldos tarybos narių darbo apmokėjimo klausimą.

Jis pabrėžė, kad „būtina grįžti prie klausimo svarstyti apribojimus Rusijos ir Baltarusijos piliečiams, nes tai kelia iššūkių Lietuvos saugumui“.

Kalbėdamas apie nepadarytus darbus šalies vadovas palietė prokurorų atlyginimo klausimą, kuris panaikintų po teisėjų algų pakėlimo atsiradusią atlyginimo prarają.

G. Nausėda su Seimo valdyba aptarė 2023 m. rudens sesijos prioritetus.

„Būtina rasti tvarių sprendimų dėl II pensijų pakopos ir užtikrinti orią senatvę, taip pat paskutinis šios kadencijos Seimo tvirtinamas biudžetas privalo išlikti socialiai jautrus, atliepti sutartinius įsipareigojimus ir užtikrinti šalies saugumą“, - nurodė valstybės lyderis.

G. Nausėda rudens sesijoje Seimo valdybai primygtinai pasiūlė svarstyti ir įstatymo projektą, susijusį su atsakomybės griežtinimu už nusikaltimus valstybės nepriklausomybei ir konstitucinei santvarkai.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
5. vladas lukosevicius
(2023-09-06 20:40:05)
(84.15.186.36) Parašė:

Visi kas Baltijos kelyje stovėjo, svajojo, kad žydai Lanzberginiai barškins jų vaikučius ir mokys jų vaikus ir anūkus mokyklose laižyti , smaikyti , sasalinti ir kruštis po stuburu. SLAVA LANZBERGIUI.4. yell...NATO GO NAXO to 1. na
(2023-09-06 20:02:41)
(84.15.183.60) Parašė:

lygiai taip pat, niekas niekados tvartelyje nepagalvojo, - o ir nesiruošia galvoti, kiek gi lansbergidei realiai/būtinai reikia biudžetiškai apmokamų valdžiagyvių, visokių “padėjėjų“, ir kitokio ofisinio ar “deputatinio“ dumblo :))) ------ ir juo labiau : niekas šitoj lansberginėj šiknaskylėj nesusimąsto apie tai , kokiais biurokratinio mėšlo gamyba ir minkymu užsiima ta šimtatūkstantinė valdininkėlių armija tas tris-keturias valandas per 8h darbo dieną, kad jie negeria kavusės, neplepa visokio logomyžalyno tarpusavy ir telefonu, ir nežiaumoja delfidinio siloso kompų monitoriuose ..., - o juk taai valdininkėlių armijai išlaikyti neužtenka vien biudžetinių atlyginimų ..., - dar reikia labai neeilinių patalpų, elektros, šilumos, valymo ir eksploatacijos bei remonto paslaugų ... , -3. Senais lakais
(2023-09-06 19:23:06)
(78.58.225.231) Parašė:

Karalius nuteistajam mirties bausme dovanodavo laisve.Talline vienoje iš aikščiu yra freska parodantį šį įvykį.Taip matau foto.2. Brittneyarmichael
(2023-09-06 15:40:04)
(119.73.115.114) Parašė:

Finalement, j’ai fait 145 $/h. Il est temps de passer à l’action et vous pouvez également le rejoindre. C’est un moyen simple, dévoué et facile de devenir riche. Dans trois semaines, vous souhaiterez avoir commencé aujourd’hui. Essayez-le simplement sur le site d’accompagnement. BONNE CHANCE…. https://earncash82.blogspot.com/1. na
(2023-09-06 08:18:40)
(90.135.85.196) Parašė:

Va, padėkojo Seimo vadovybei už "išspręstą savivaldos tarybos narių darbo apmokėjimo klausimą", o ar pasidomėjo iš kokių lėšų bus apmokama? Savivaldybių biudžetai suplanuoti dar pernai, naujų įplaukų nėra, vyriausybė, aišku, kad neduos, nes ir taip biudžetas kiauras. Tad iš ko mokėti? Ar pagalvojo kas nors ten, valdžioje?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras