2022 m. birželio 25 d.
 

 

Nausėdos susitiko su ilgai ir gražiai trunkančius santykius šeimoje puoselėjančiomis poromis

6
Paskelbta: 2022-05-16 08:25 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. prezidentas.lt


Valstybės lyderis Gitanas Nausėda su ponia pirmąja valstybės ponia Diana Nausėdiene sekmadienį, Tarptautinės šeimos dienos proga, susitiko su skirtingą gyvenimo ir santuokos patirtį turinčiomis, ilgai ir gražiai trunkančius santykius šeimoje puoselėjančiomis poromis.

Susitikime poros aptarė šeimos ir ištikimos santuokinės meilės vaidmenį ne tik konkretaus žmogaus, bet ir visuomenės, valstybės gyvenime.

„Stipri šeima kuria stiprias bendruomenes, atsakingą ir veiklią pilietinę visuomenę. Stipri šeima kuria stiprią valstybę“, – sveikindamas visus su Šeimos diena pasakė G. Nausėda.

Pašnekovai dalijosi savo asmenine patirtimi ir įžvalgomis apie santuokinę laimę, kuri, jų žodžiais tariant, nėra savaiminė duotybė, bet puoselėjama dovana, reikalaujanti abipusių pastangų, laiko ir kantrybės, teikianti tikrą džiaugsmą, tampantį solidarumo, vienybės ir stiprybės šaltiniu.

Pirmoji pora taip pat pasidalijo prisiminimais apie savo meilę ir santuoką, kelio link vienas kito įžvalgomis.

„Pritariu visiems, kas pabrėžia, jog santuokinėje meilėje labai svarbu mylėti sutuoktinį tokį, koks jis yra, su visais jo trūkumais ir privalumais, nesistengiant jo pakeisti pagal save. Mano požiūriu, tai yra ramybės ir darnos šeimoje pagrindas“, - atskleidė G. Nausėda.

Poros atkreipė dėmesį į Lietuvos demografinę padėtį, kuri kartu su šeimų gerovės rodikliais aiškiai signalizuoja, kad šaliai reikia politinio posūkio stiprinant šeimas – sprendimų, kurie paskatintų žmones kurti šeimas, auginti vaikus, suteiktų joms ilgalaikę perspektyvą.

„Džiaugsmas, kurį spinduliuoja laimingos šeimos, kai jų pagrindas – harmoningi sutuoktinių santykiai, yra geriausias būdas perduoti santuokos ir šeimos grožį ateities kartoms“, - pasakė D. Nausėdienė.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
6. Vadakste
(2022-05-16 21:14:51)
(78.62.55.176) Parašė:

Cia matyt Lietuvos elitas , o su paprastais zmonemis matyt susitikti neiseina ?.5. Vytas
(2022-05-16 14:54:46)
(62.80.225.75) Parašė:

Sutinku su 3-ju komentatorių - penkios poros iš visos Lietuvos gana mažoka, dargi visai mažai. Matyt prezidentas nutarė labai nereklamuoti normalios šeimos, o nusprendė parodyti, kiek mažai tokių šeimų bėra Lietuvoje. Tai "gera" užuomina į tai, kad tokios šeimos nėra populiarios, kad jas valstybė (prezidentas) nelabai sugeba ir rasti, tuo labiau ir remti.4. yellow submarine
(2022-05-16 13:55:53)
(88.119.48.124) Parašė:

beprasmė parodomoji ceremonija, išryškinanti gilias litchūaniškos šizofrenijos ir pokazūchinės "kultūros" šaknis bei tradicijas :))) - o dar tos rūgščiai falšyvos nuosėdų šypsenos :))) - graudžiai komiškas vaizdukas ...3. Nusivyle
(2022-05-16 11:14:32)
(78.58.225.231) Parašė:

Lietuvoje yra šimtai tukstančiu doru šeimu kurios už augino ir išleido į gyvenima savo atžalas,kartu išgyvene ir sulauke 50 metu .Kokį menka būrelį surades pakviete ,o galejo užtvindyti stadijona doromis šeimomis.2. Darijus
(2022-05-16 11:04:30)
(83.222.53.18) Parašė:

Dar prieš dešimtmetį prognozavau, kad LT demografinė problema bus sprendžiama ukronacikų pagalba.1. PandA
(2022-05-16 10:19:04)
(124.184.3.1) Parašė:

Nauseda- seimos zmogus... Ar si viena dorybe gali atsverti padarytas aferas, praskolinant (parduodant) Lietuva?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras