2024 m. gegužės 22 d.

 

Nemato prasmės

Paskelbta: 2010-07-16 15:20 Autorius: ekspertai.eu
Generalinė prokuratūra atsakydama į "ekspertai.eu" klausimą su prašymu patvirtinti arba paneigti, ar interneto tinklapije www.hotcommentary.com straipsnyje "Kas šalina nereikalingus liudininkus D. Kedžio nužudymo byloje" ir TV 3 laidoje "Prieš srovę" skelbiama informacija yra tiesa ar ne. Laiške teisėsaugai buvo klausiama ar minėtame straipsnyje ir televizijos laidoje yra skleidžiamas melas ir juodinama Lietuvos teisėsauga, kokių skubių priemonių imsis (ar jau ėmėsi) Prokuratūra, kad visas minėtas melas būtų nedelsiant paneigtas, o šmeižto skleidėjai griežtai nubausti pagal įstatymą?Generalinė prokuratūra atsakydama į paklausimą pranešė, kad skelbtos informacijos visuma ir atskiros jos dalys neatitinka tikrovės. Informacija apie neįvardintų teisėsaugos pareigūnų neteisėtus veiksmus taip pat neatitinka tikrovės. "Baudžiamojo kodekso 154 straipsnis numato baudžiamąją atsakomybę tik dėl konkrečių fizinių asmenų šmeižimo ir nenumato atsakomybės už juridinių asmenų šmeižtą. Prokuratūra nemato pagrindo įsitraukti į absurdišką diskusiją, ar prokuratūra yra "pati baisiausia ir žiauriausia organizuota nusikalstama grupuotė" ", - sakoma Raimondo Petrausko pranešime.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras