2024 m. kovo 3 d.

 

Nesusirašiusieji dar turi šansą išvengti didelių baudų (video)

Paskelbta: 2011-05-09 05:27 Autorius: ekspertai.eu
D. AmbrozaitienėBaigiantis surašymui į Statistikos departamentą plūsta žmonės, informavo Baltijos televizija. Gyventojus išgąsdino baudos gresiančios nesusirašiusiems - jos siekia nuo 200 iki 1000 litų. Tiesa, kaip bus apskaičiuojami baudų dydžiai, kol kas nėra žinoma.Iš pradžių prieštaringai vertinamas gyventojų surašymas sukėlė daug abejonių dėl jo skaidrumo - šiam reikalui Finansų ministerija skyrė 30 milijonų litų, tačiau Statistikos departamentas kurį laiką niekaip nesugebėjo pateikti išsamios šio surašymo finansinės sąmatos. Viešojoje erdvėje kilus diskusijoms dėl šio surašymo, asmeniškai pati Finansų ministrė Ingrida Šimonytė įrodė (apie tai daugiau ČIA), kad šis surašymas vykdomas itin skaidriai ir finansiškai pamatuotai. Oficialiai surašymas baigiasi gegužės 9 dieną. Kaip informavo Statistikos departamento generalinio direktoriaus pavaduotoja Dalia Ambrozaitienė, iki šiol nesusirašiusiems dar paliktas nedidelis šansas - jie patys gali atvykti į teritorines statistikos įstaigas ar į patį Statistikos departamentą ir susirašyti. Todėl raginame visus dar nesusirašiusius, ypač pensininkus, kuo skubiau bėgti tai padaryti, siekiant išvengti didelių finansinių nemalonumų.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras