2024 m. liepos 17 d.

 

Nesvarbu kiek jau pavogta. Svarbu kiek dar galima pavogti

Paskelbta: 2009-10-03 11:58 Autorius: ekspertai.eu

Kiek šimtų milijonų litų Lietuvai kainuos savo vardo paminėjimo tūkstantmečio ir kultūros sostinių šventimas šiandien niekas negali pasakyti: pinigai įvairioms programoms buvo skiriami penkerius metus, kasmet Seime tvirtinant valstybės biudžetą.

„Lėšos nėra laikomos vienose rankose – kiekviena institucija gauna per skirtingas ministerijas, - sakė prezidento patarėja I.Vaišvilaitė. - Šiandien nesvarstoma, kiek pinigų jau išleista. Svarbiau išsiaiškinti, kiek jų dar reikės“. Vien internetinio portalo anglišku pavadinimu www.culturelive.lt tolesniam "vystymui" iš valstybės biudžeto 2008-2009 m. numatyta papildomai skirti 2 mln. 150 tūkst. litų (nežiūrint to, kad per šį internetinį “projektą” iki šiol iššvaistyta, o liaudiškai tariant, pavogta gerokai daugiau nei pusė milijono litų. Dėl to jau šeštą mėnesį vyksta sudėtingas ir, kaip informavo prokurorai, išsiplėtęs ikiteisminis tyrimas Vilniaus apygardos prokuratūroje). Nusikalstamą jungtinės veiklos sutartį, dėl VEKS internetinio puslapio, neinformavusi įstaigos dalininkų ir grubiai pažeisdama įstatymus pasirašė įstaigos direktorė E. Bajorinienė, nors pagal įstatų VII dalies nuostatas įstaigos veiklos ir turto disponavimo klausimai yra dalininkų visuotinio susirinkimo kompetencija. O čia, be jokių komentarų galima susipažinti su Kultūros ministerijos ir Vilniaus miesto savivaldybės Vidaus auditų išvadomis. Vien jų pakanka daboklėje pabuvoti. Smagus tas kriminalinis, nevaržomos pinigų plovyklos projektas VEKS, linksmas, nenuobodus.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras