2023 m. gruodžio 9 d.

 

Neveikiantis VEKS gyvosios istorijos projektas (video)

Paskelbta: 2010-03-16 22:41 Autorius: ekspertai.eu

Alfredas Bumblauskas"Alfredo Bumblausko negatyvi nuostata Lietuvos valstybės atžvilgiu susiformavo dar iki nepriklausomybės atkūrimo. 1987 metų lapkričio 26 dieną Mokslų akademijoje vyko diskusija tema "Istorinė tiesa". Joje dalyvavo keli šimtai vilniečių, tarp jų - žymūs istorikai, mokslininkai, rašytojai. Kalbėjo ir Antanas Terleckas. Jo kalba buvo gana nuosaiki, prelegentas tik priminė, kad mes turime savo herbą, vėliavą, kuri yra ne ta, kurią kabiname. Iš salės išsiveržė A. Bumblauskas, jis išvadino A.Terlecką provokatoriumi, o diskusijos vedėjus "neatsakingais asmenimis". Salėje sau pritarėjų nerado", - tokią A. Bumblausko jaunystę praėjusių metų pabaigoje prisiminė Bronislovas Genzelis.

Tiesa tai ar melas, gali paliudyti tik to įvykio liudininkai. Be to tai tik istorija. Daug svarbiau, koks žmogus yra šiandien. O koks A. Bumblauskas yra šiandien? Vieną ką gerai žino "ekspertai.eu", kad A. Bumblauskas yra uolus VEKS programos aktyvistas, propaguotojas ir vykdytojas nuo pat šios didelės finansinės aferos pradžios. Todėl "atsakingu asmeniu" patį istoriką būtų sunku pavadinti. Vaizdas iš tinklapio www.iaa.lt: iaa.lt 2009 m. naujienos O čia galima pamatyti ištrauką iš linksmos LNK laidos apie nelinksmus dalykus, t.y. A. Bumblausko įsteigtos viešosios įstaigos "Istorinės atminties akademija" įgyvendinamą projektą "Virtualus istorinis Vilnius" (www.viv.lt) apie virtualią Vilniaus vizitinę kortelę kainavusią 631 tūkstantį litų. Projektas turėjęs pradėti funkcionuoti nuo 2009 metų gegužės mėnesio neveikia iki šios dienos.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras