2024 m. birželio 26 d.

 

NSGK irgi nežino

Paskelbta: 2010-05-29 05:32 Autorius: ekspertai.eu

"ekspertai.eu" kreipėsi į Lietuvos Respublikos Seimo Nacionalinio saugumo ir Gynybos komiteto pirmininką Arvydą Anušauską su klausimu, kas tai per pareigūnas yra Aidis Mieželis.

"Esame gavę laišką iš mūsų skaitytojo su informacija apie Valstybės saugumo departamento (VSD) Devintosios valdybos viršininką Aidį Mieželį. Iš karto kreipėmės į VSD vadovą Gediminą Griną, norėdami sužinoti, kas yra Aidis Mieželis. Taip pat informavome ir Prezidentūrą. Viešojoje erdvėje sklando daug įtarimų, kad šis aukštas VSD pareigūnas galimai susijęs su pedofilijos byla. Jokių atsakymų iš VSD nesulaukėme. Tai neramina, kadangi VSD tampa pažeidžiamas. Jei mes paprasti piliečiai turime tiek informacijos, galima tik numanyti, kiek šios informacijos turi užsienio spec tarnybos", - sakoma laiške A. Anušauskui. Komiteto pirmininko taip pat buvo klausta, kodėl slepiama visa informacija apie šį VSD pareigūną, bei teirautasi, kaip pamatyti Aidžio Mieželio fotografijas įvairiais rakursais su jo atvaizdu. Seimo Nacionalinio saugumo ir Gynybos komitetas atsižvelgdamas į "ekspertai.eu" prašymą, suteikti informaciją apie Aidį Mieželį, pranešė, kad Seimo komitetų įgaliojimai numatyti Seimo statuto 49 str., todėl prašomų duomenų ar informacijos komitetas neturi. O patį piliečių prašymą persiuntė Valstybės saugumo departamentui, į kur piliečiai jau ir taip kreipės ir iki šiol nesulaukė jokio atsakymo. Taigi, Lietuvoje kol kas niekas nežino ir negali suteikti duomenų apie VSD Devintosios (visuomeniniai ir politiniai procesai) valdybos viršininką Aidį Mieželį. Todėl belieka laukti, kol VSD įvykdys Vyriausiosios administracinių ginčų komisijos sprendimą ir atsakys tiek politikams tiek visuomenei, kas gi vis tik toks yra ir kaip atrodo šis didelį susidomėjimą keliantis asmuo.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras