2024 m. kovo 1 d. 

Primityviom pasakom netiki

Paskelbta: 2011-12-05 07:55 Autorius: ekspertai.eu
Teisėtvarkos pareigūnai džiaugiasi, kad banko “Snoras” nacionalizavimas vėl užmarštin nustūmė pedofilijos istorijas, kurios su trumpesnėmis ar ilgesnėmis pertraukomis rutuliojasi jau daugiau nei dvejus metus. Todėl “Veidas” nusprendė pasidomėti, ką apie šias dramas, kurių atomazgos vis dar nematyti, mano šalies gyventojai.Iš savaitraščio užsakymu tyrimų bendrovės “Prime consulting” atliktos sociologinės apklausos paaiškėjo, kad daugiau nei trečdaliui apklaustųjų šios temos visiškai neįdomios ir atsibodusios. Skaitytojai tikriausiai mažai nustebs, bet tyrėjams ir prokurorams nebus malonu išgirsti, kad jų pateikta versija, esą tiek D.Kedys, tiek A.Ūsas mirė savo mirtimi, tiki itin mažai respondentų – vos 4,4 proc. O 57,8 proc. neabejoja, kad arba D.Kedys, arba A.Ūsas, arba abu buvo nužudyti. O štai dėl pedofilijos apklausiamųjų nuomonės išsiskyrė: pusė apklaustųjų mano, kad pedofilija mūsų šalyje nėra per daug įsikerojusi ir pedofilai nėra itin galingi, tačiau  37,6 proc. neabejoja, kad pedofilija – valstybinio masto problema Lietuvoje. Kaip manote, ar D.Kedys ir A.Ūsas mirė sava mirtimi? (proc.) Man ši tema visiškai neįdomi    37,8 Manau, kad jie abu buvo nužudyti    30 Manau, kad D.Kedys buvo nužudytas    24,8 Manau, kad oficiali versija teisinga ir jie mirė savo mirtimi    4,4 Manau, kad A.Ūsas buvo nužudytas    3 Jūsų vertinimu, ar pedofilija Lietuvoje labai išplitusi ir ar pedofilai mūsų šalyje labai galingi? (proc.) Pedofilų Lietuvoje yra, bet jie nėra įtakingi, o pedofilija nėra pernelyg įsikerojusi. Ji tikrai ne didesnė nei kitose šalyse    50,2 Taip, tai valstybinio masto problema    37,6 Man ši tema visiškai neįdomi    9,2 Ne, tai išspūsta problema    2,6 Nežinau / neturiu nuomonės    0,4 Šaltinis: “Veido” užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” 2011 m. lapkričio 21–23 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į “Veidą” būtina.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras