2024 m. birželio 16 d.

 

Patarimų rinkinys apie pasiruošimą karui ir ekstremalioms situacijoms – jau Brailio raštu

3
Paskelbta: 2022-07-03 21:00 Autorius: ekspertai.eu



Krašto apsaugos ministerija, bendradarbiaujant su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių asociacija, išleido sutrumpintą leidinį „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui: rimti patarimai linksmai“ Brailio raštu.

Siekiama, kad leidinys suteiks silpnaregių piliečių bendruomenei aktualios ir naudingos informacijos, ką daryti susidarius ekstremaliosioms situacijoms ar karo metu.

Leidinyje skaitytojai ras apie 30 išsamiai aprašytų konkrečių praktinių patarimų, kaip elgtis, ką konkrečiu atveju daryti ir, priešingai – ko patartina vengti įvairių nelaimių ar karo atveju.

„Svarbus kiekvieno mūsų šalies gyventojo informuotumas, taip pat pasiryžimas įnešti savo indėlį bendram valstybės saugumo ir pilietinio atsparumo labui. Tik per kiekvieno iš mūsų saugumą bus užtikrinti visos visuomenės ir valstybės gyvybiniai interesai. Švietimas, domėjimasis, išmanymas yra kertiniai garantai, laiduojantys mūsų bendrą pasirengimą ir net galimų nepageidaujamų įvykių užkardymą“, - pasakė anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas, Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Informaciją leidiniui parengė krašto apsaugos sistemos specialistai, bendradarbiaudami su Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Civilinės saugos mokymo centro darbuotojais. Leidinį išleido Lietuvos aklųjų ir silpnaregių asociacija.

Tai bus pirmasis leidinys parengtas ne tik regėjimo negalią turintiems žmonėms, bet ir pritaikytas kitoms žmonių su individualiais poreikiais grupėms.

Leidinio „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui: rimti patarimai linksmai“ elektroninę versiją lietuvių (naują 2022 m. redakciją) galima skaityti ČIA.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. Herojam kaput
(2022-07-04 13:45:35)
(213.87.128.236) Parašė:

B ходе операции по освобождению Лисичанска общие потери Вооруженных сил Украины (ВСУ) составили 5469 человек. Их раскрыл министр обороны России Сергей Шойгу, передает ТАСС.



2. Narkomano vaizduotė
(2022-07-04 13:07:37)
(62.140.224.202) Parašė:

"V.Zelenskis neigia, kad Rusija kontroliuoja Lysyčanską".



1. Našim šlovė
(2022-07-04 01:41:51)
(90.131.43.112) Parašė:

Brošiūrėlė idiotams. JAV tipo patarimai, kaip slėptis po stalu :))))) iš ten viskas copy pate ir pinigai išplauti. Kokio šlykštumo yra konservatoriai t.y liberalai, kad ir graudu, ir juokinga jau. Čia patarimai anglo-saksui, kuris yra idiotas, jam reikia surašyti nuo a lki z planą, kad žinotų, ką daryti, o lietuviai, kaip ir rusai juokiasi iš tokių briedų.



Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras