2024 m. liepos 14 d.

 

Pateiks ataskaitą

Paskelbta: 2010-02-26 05:19 Autorius: ekspertai.eu

Vėliausiai šį pirmadienį, t.y. kovo 1 dieną, vykdydama Vyriausybės nutarimą, Kultūros ministerija, atsižvelgdama į Nacionalinės programos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“  (VEKS) ir Lietuvos tūkstantmečio programos stebėsenos komisijos (toliau - komisija) išvadas ir rekomendacijas, pateiks Lietuvos Respublikos Vyriausybei programos "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" įgyvendinimo ataskaitą už 2009 metus.

Institucijos ir įstaigos, atsakingos už VEKS įgyvendinimo priemonių vykdymą iki vasario 1 d. jau pateikė komisijai ir Kultūros ministerijai informaciją apie šios programos įgyvendinimo priemonių vykdymą. Taip pat šiais 2010 metais ir pati Lietuvos Respublikos Vyriausybė  teiks Europos Komisijai VEKS įgyvendinimo ataskaitą. Tiesa, Kultūros ministerijai už 2008 metus tokios ataskaitos vyriausybei pateikti taip ir nepavyko. Kultūros ministro Remigijaus Vilkaičio pasirašyto kelių lapų dokumento pavadinti finansine ataskaita negalėjo niekas. Tuomet dokumente buvo surašyti sausi skaičiai visiškai neatitiko realybės.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras