2024 m. balandžio 17 d.

 

Pažeminti translyčiai sportininkai – jie išvadinti pusiau vaikinais, pusiau merginomis

3
Paskelbta: 2023-03-26 09:06 Autorius: ekspertai.eu
Olimpinė čempionė Caster Semenya, kažkada buvo vyras, kol suprato, kad ji yra moteris. Nuo dabar tokių žmonių teisės yra trypiamos, jie vadinami labai nepagarbiai.


„World Athletics“ organizacija paskelbė svarbius sprendimus dėl translyčių dalyvavimo moterų sporte, kurie jau sulaukė nemažo atgarsio. Lengvosios atletikos vadovai nutarė, kad translyčiai, perėję vyriško brendimo laikotarpį, negalės varžytis kartu su moterimis. Sugriežtintos taisyklės ir moterims, gimusioms su padidintu testosterono kiekiu.

Apie tai skelbia valstybinis transliuotoja publikacijoje „Sprendimu dėl translyčių atletų moterų sporte patenkinta Medvedeva: nesąžininga, kai šalia bėga pusiau merginos, pusiau vaikinai“.„Šis sprendimas turėjo būti jau seniai“, - džiaugsmingai teigia cituojama Lietuvos lengvosios atletikos federacijos generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva, esą dabar apgintos moterų teisės.

Po „Worlds Athletics“ sprendimo testosterono kiekis turės būti sumažintas dar labiau ir sportininkės tikrai negalės dalyvauti šią vasarą Budapešte vyksiančiame pasaulio čempionate.

N. Medvedeva mano, kad tai teisingas sprendimas: „Be abejonės, mes esame patenkinti, kad tas sprendimas yra priimtas. Iš esmės, jis jau seniai turėjo būti. Tikrai visi matė, kaip yra diskriminuojamos merginos, kai bėga šalia pusiau merginos, pusiau vaikinai.“

Tiesa, N. Medvedeva tuo pat metu pareiškė užuojautą žmonėms, kurie yra moterys, ar vyrai, tačiau jie nepripažįstami moterimis ar vyrais, o vadinami nei tokiais nei šiokiais.

„Aišku, gaila ir tų žmonių, kurie yra nuskriausti likimo, ne savo noru jie tokie yra, tačiau kodėl mes turime diskriminuoti merginas? Mūsų Eglei Balčiūnaitei, anksčiau, kai dar bėgo 800 metrų, teko susidurti su tokiais variantais. Tai gaila, kad iš jų atimdavo tas vietas neteisėtai“, - įsitikunusi N. Medvedeva.

Akivaizdu, kad jei taip žeminančiai vadinami sportininkai, tapę kitos lyties žmonėmis, lygiai taip pat nepagarbiai bus vadinami ir kitų veiklos sričių žmonės, dėl vienų ar kitų priežasčių iš vyrų virtę moterimis, ar iš moterų virtę vyrais.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. trumpai
(2023-03-26 14:48:28)
(78.56.135.137) Parašė:

>2 tai tu nemedingas,ne šiuolaiškiškas greitai persigalvok.2. Trigrašis
(2023-03-26 11:27:21)
(178.16.34.170) Parašė:

Jeigu vis dar yra tikinčių,kad lyčių yra 72 ar daugiau,yra paprastas sprendimas;čempionatuose renkite atskirų lyčių grupių varžybas..Vyrai tai vyrai,moterys,-tai moterys,tansgenderiai,- transgenderių grupė,vištgaidžiai,- irgi atskirai.Susikurs labai daug komandų?Tada laikas atsibusti/išsipagirioti ir suprasti,kad yra tik dvi lytis.O jei kas nori būti Napaleonu,tegul skelbiasi.Bet nebūtina sutikti,kad jis Napaleonas.1. trumpai
(2023-03-26 10:06:09)
(78.56.135.137) Parašė:

Daug laiko prireikė World Athletics“ organizacijai kad isipagiriotu ir pamatytu kas yra kas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras