2024 m. kovo 1 d. 

Pedofilijos ir žudymų byla: arba informatorius arba prokuratūra meluoja (papildyta)

Paskelbta: 2011-11-17 14:32 Autorius: ekspertai.eu
Žurnalisto Virginjaus Gaivenio lapkričio 15 d. laidoje "Abipus sienos", Kriminalinės policijos pamatus sukrėtęs informatorius pateikė įdomios informacijos.Ištrauka iš TV laidos (visą laidą galima pamatyti ČIA):Žurnalistas: Būtum važiavęs? Informatorius: Būčiau važiavęs su departamento palyda, su aro pareigūnais, su departamento pareigūnais, jau vienas nebūčiau važiavęs. Buvo užvesta visa informacija, buvau tapęs informatoriumi. Už ką departamente prieš dvi savaites iki to dar buvo pasirašyti lapai, kad aš tampu jų informatorius, kad už tai bus atlyginta, ir bus skirta liudytojų apsaugos programa visai šeimai. Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso bei operatyvinės veiklos dalyvių, teisingumo ir teisėsaugos institucijų pareigūnų apsaugos nuo nusikalstamo poveikio įstatymo 15 straipsnį, tokia apsauga skiriama bendru Generalinio prokuroro ir Generalinio komisaro sprendimu. Todėl, jeigu tokia apsauga buvo skirta, buvęs generalinis prokuroras Algimantas Valantinas negalėjo apie tai nežinoti (A. Valantinas turėjo žinoti, jei tokia butu buvus paskirta, bet realiai ją skirti turėjo Vilniaus apygardos vyriausiasis viršininkas Ramutis Jancevičius). Klausimas - tai kas meluoja? Ar informatorius, kuris teigia kad jam buvo skirta liudytojų apsaugos programa visai šeimai,  ar prokurorai, kurie sako nieko nežinoję apie tokį informatorių? Visais atvejais kažkas vienas tikrai meluoja. Jei meluoja informatorius, tai iš karto klausimas ką jis dar meluoja, dėl kokių priežasčių vedžioja už nosies visas tarnybas? Jei meluoja prokuratūra, sakydama, kad nieko nežinojo apie tokį informatorių, tai tada viskas dar rimčiau. EKSPERTAI.EU kreipėsi į Generalinę prokuratūrą prašydami pakomentuoti šią situaciją siekdami sužinoti kas meluoja, informatorius ar prokuratūra. Papildyta 21:45: Daugiau ČIA. Papldyta 2011 11 29 "Generalinėje prokuratūroje dėl laidoje "Abipus sienos" minimų įvykių atliekamas ikiteisminis tyrimas. Siekiant išsiaiškinti visas svarbias aplinkybes bei nepakenkti ikiteisminio tyrimo sėkmei, ikiteisminio tyrimo duomenys neskelbtini", - šiandien pranešė prokuratūra. Taigi kas meluoja - informatorius ar prokurorai - galima bus sužinoti tik tada, kai baigsis ikiteisminis tyrimas.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras