2023 m. gruodžio 2 d.

 

Pirma ir paskutinė, speciali, pirmoji TV laida "VEKS žinios" (video)

Paskelbta: 2010-01-18 06:00 Autorius: ekspertai.eu

TV VEKS žinios2008 m. vasario 27 dieną įvyko "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" (VEKS) programos pirmasis pristatymas. Nors oficialiai programa buvo pradėta vykdyti net 2006 metais, o jai skirti pinigai Vyriausybės nutarimu pradėti eikvoti net nuo 2004 metų.

Iš šalies žiūrint, nežinant konteksto, šis video pasirodys tiesiog savito stiliaus, su dalele humoro, kažkokio keisto žanro, neaiškios paskirties spektaklio repeticija su žiūrovais. Vien ko verti Kultūros ministro ar Vilniaus mero atsakymai į klausimus, jau nekalbant apie pačių klausimų aštrumą ir lygį, pristatant šią išskirtinę Lietuvos istorijoje programą. Ir visa tai vyko realybėje - viskas buvo tikra. Organizatoriai šiam "šou" net pavadinimą sugalvojo - "speciali, pirmoji TV laida "VEKS žinios". Tiesa, ateityje daugiau tokių laidų taip ir nebeatsirado, todėl ši pirmoji "VEKS žinių" TV laida tapo ir paskutine. Įspūdinga detalė - po pristatymo gausiai susirinkusi žiniasklaida ir visi besidomintys kultūra neuždavė nė vieno klausimo organizatoriams. 47 minučių trukmės pristatymas buvo toks "stiprus", kad trečdalį MILIJARDO litų kainuojančios neeilinės nacionalinės programos organizatoriai nesulaukė nė vieno klausimo... Kokiame lygmenyje įvyko šis VEKS prisistatymas visuomenei, lygiai tokiame pačiame lygyje viskas įvyko ir praktiniame programos įgyvendinime. Sekančią dieną po pristatymo, vasario 28 dieną pasirodė ir "ekspertai.eu" viešas laiškas "Kodėl Lietuvos kultūros sostinė tokia pigi?". Malonaus žiūrėjimo ar klausymo.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras