2024 m. balandžio 16 d.

 

Po straipsnio apie žudomus Europos senolius, naktį mano namus atakavo juodaodžiai su kaukėmis

11
Paskelbta: 2020-05-02 18:00 Autorius: Vladimiras Troščenka

Šiaip šio teksto nerašyčiau, maža kodėl grupė nusikaltėlių nutarė įsilaužti į mano namą Anglijoje. Bet atvykusių policininkų žodžiai mane privertė susimąstyti. „Šiaip sau niekas į namus nesilaužia“.  

Mes su abiem mano sūnumis apsigynėme, vyriausias turi dabar mėlynę po akim, aš pora gūzų ir raudoną akį, bet negrai (juodaodžiai – ekspertai.eu past.) išsibėgiojo. Jie nesitikėjo jog jiems kas nors priešinsis. Anglai dažniausiai nuolankiai vykdo viską ką jiems įvairiaspalviai nusikaltėliai sako. Tuo labiau banditai buvo didžiuliai, sportiški su pripompuotais raumenimis.

Jau baigiantis muštynėms, prieš pabėgant, didžiausias negras man rėkė, „Džiaukis jog likai gyvas. Aš valdau šitą rajoną“. Į tai aš jam atsakiau, kad man nusispjauti ką jis valdo ir, kad jis pats galėtų džiaugtis tuo pačiu. Tada gavau atsisveikinimo smūgį, po kurio aptemo akyse ir dešine akimi dar apie 5 minutes nieko nemačiau (Vis dėl to metai ir mano kūno svoris daro savo, jau nebe ta reakcija, pavargau besitąsydamas ir praleidau dešinę. Ačiū Dievui turiu prie savęs du ąžuolus sūnus gynėjus. Baisu ir pagalvoti jei pasiduočiau visų tų Sorošų ir Geicų finansuojamiems smegenų plovėjams ir nutarčiau neturėti vaikų, tipo gyventi savo malonumui. Dabar nebūtų kas gina seną tėvą).

Policininkai labai skeptiškai žiūrėjo į mūsų parodymus, vis ausdami mintį, kad gal čia kažkokios nusikaltėlių grupuočių tarpusavio peštynės. Mes neatrodėme labai sugniuždyti, visi perpildyti adrenalino, tarpusavyje dalinomės muštynių įspūdžiais, juokavome, todėl mūsų parodymus užrašinėjęs pareigūnas mestelėjo:

„Ko jie pas jus atėjo, į mano namus šiaip sau nevaikšto ir į mano pažįstamų namus taip pat“.

Na jis teisus. Ką aš į tai galėjau atsakyti. Jie šaukė apie kažkokią žoliapjovė, paskiau apie trimerį kurį kažkas iš jų pavogė, dėl to jie nori patikrinti mano namus. Policininkais vėl paklausė ar tikrai nėra čia jų nuosavybės. Šiek tiek pyktelėjęs, aš jam pasiūliau apžiūrėti, gal ką nors iš jų nuosavybės jis ras mano namuose.

Bet pareigūnas teisus. Šiaip sau žmonės antrą nakties nesilaužia į svetimus namus. Jie atėjo ne šiaip sau, o rėkimai apie kažkokią žoliapjovė, na banditai visada kalba kokius nors vėjus savo nusikaltimui pateisinti.

Galimai tai sutapimas, nežinau, bet dieną prieš šį įsilaužimą aš prašiau straipsnį „Aš nesakysiu kas žudė Europos senolius, aš tik paaiškinsiu kaip“. Jį, kaip ir kitus mano straipsnius paviešino tik kelios nesisteminės (tai yra Sorošinių ir Geicinių gentainių nekontroliuojamos) internetinės platformos. Bet šiuo straipsniu, vėl pradėjo masiškai dalintis socialiniuose tinkluose (ir ne tik Lietuvoje). Kaip ir po pirmo mano straipsnio šia tema „Kaip pasiekti mirštamumo rodiklius, jei virusas beveik nekenksmingas? Numatyti privalomą gydymo algoritmą - plaučių ventiliavimu“. Antruoju straipsniu, vien per pirmą dieną pasidalino virš dviejų tūkstančių kartų. Jau po poros valandų, mano du pagrindiniai emailai (gmail sistemoje)  buvo užblokuoti. Kodėl? Iki šiol atsakymo nėra „formaliai išmeta ženkliuką“ – „pasibaigė siunčiamų laiškų limitas“. Nors googlo užklausiau oficialiai kas čia per limitas, atsakymo negavau. Tada vėl "sutapimas" užblokavo ir  20min.lt, ldiena.lt ir dar porą platformų, kuriose šį straipsnį vien per pirmą parą peržiūrėjo virš 20 tūkstančių žmonių. Ir naktį vėl sutapimas, į straipsnio autoriaus namus laužiasi grupė negrų su kaukėmis ieškoti pavogtos žoliapjovės.

Keisti sutapimai. Pamenate antikinę Ezopo pasakėčią apie apie vilką ir ėriuką.  Vilkas norėdamas suėsti eriuką bandė savo veiksmams suteikti teisėtumo įvaizdį. Kai nieko nesigavo jis tiesiog pasakė „Tu kaltas jau vien tuo, jog norisi man valgyt ir griebęs ėriuką, nusitempė į mišką“.

Kuo daugiau žmonių netiki šia prasto skonio ir grubaus melo koronoafera, tuo desperatiški bus tarptautinių nusikaltėlių veiksmai. Bet tai yra gerai, nes jiems tenka atleisti vadžias. Visada prisiminkite, jog mūsų vienintelė galimybė pasipriešinti šiam lėtam visuotiniam įverginimui yra NETIKĖJIMAS jų teisėtumo drapanomis, kuriomis jie negrabiai aprėdyjo savo merkantilinius ir bjaurius siekius.

Tik mūsų tikėjimas jų melais daro juos galingais.

Netikinčią jais visuomenę, neįmanoma ilgai valdyti, tam reikia beprotiškų resursų ir vis didėjančių represijų. Resursai visada baigiasi, o represijos visada sulaukia atsako. Jau dabar Lietuvos policininkai nenoriai baudžia be antsnukių vaikščiojančius, verčiau vaidindami jog nepastebi, todėl ir diriguotojams tenka daryti „karantino lengvatas“. Kuo daugiau bus tų, kas atvirai pasipriešins šiam šliaužiančiam įverginimui, tuo greičiau NEOVERGVALDŽIAI leis savo tarnams paskelbti jog „drastiškos priemonės davė savo rezultatą", visi paplos akliems vykdytojas, valdžios vyrai padalins blizgučius ir padėkas, o patys nevykėliai vergvaldžiai, nuropos į savo skyles brandinti naujus biznio planus.

Dar kartą kartoju – vienintelė galimybė kovoti su jais yra kalbėti apie tai atvirai ir dalintis informacija kurią blokuoja visais lygiais!

P. S. O neovergvaldystės sistemos įgyvendintojams noriu priminti, ką sakė žymiausias pasaulio karalius Saliamonas „Tuštybių tuštybė, viskas tuštybė. Kokia nauda žmogui iš viso jo triūso, kurį jis turi po saule. Viena karta praeina, kita-ateina, o žemė lieka per amžius. Saulė teka, leidžiasi ir skuba į vietą, iš kur ji užtekėjo. Vėjas pučia į pietus ir pasisuka į šiaurę; pučia šen ir ten, sukasi aplinkui ir vėl grįžta į vietą, iš kur pakilo. Visos upės teka į jūrą, bet jūra vis nepilna. Upės grįžta atgal, iš kur ištekėjo. Akys nepasisotins stebėdamos ir ausys neprisipildys girdėdamos. Kas buvo, tas vėl bus; kas padaryta, tas vėl bus daroma. Nieko naujo nėra po saule. Jei yra kas, apie ką būtų galima sakyti: „Žiūrėk, tai nauja!“, tai jau buvo senais laikais prieš mus. Praeities įvykiai užmirštami, o ir vėliau būsiančių nebeatsimins tie, kurie gyvens po jų.“

Su meilę ir rūpesčiu,
Vladimiras Troščenka

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
11. Literatas
(2021-10-25 17:33:25)
(88.118.217.77) Parašė:

Negirdėjau Ezopo pasakėčios, o tik Ivano Krylovo pasakėčia „волк и ягнёнок". Matyt nukopijavo, o taip norėtųsi paskaityti orginalą.10. K
(2020-06-22 22:14:45)
(84.15.184.11) Parašė:

Normali anglų valdžios reakcija. Visiškai Jus suprantu. Apie Jūsų aktyvumą UK socialiniuose tinkluose jie pastebėjo ir pranešė kriminalui, Google, Twiter ir t.t... Jie galimos kritikos gesinimui naudoja naudoja smogikus. Nenustebsiu, kad tokių pat smogikų ras ir Lietuvoje. Belieka ginkluotis...9. Pagamintas TSRS
(2020-05-04 09:16:35)
(199.249.230.101) Parašė:

Aš gimęs 1950 m. kaime. Vaikystė buvo skurdoka, bet tikrai nebadavom. Tiesiog nebuvo pertekliaus, bet minimumas visada buvo. Svarbiausia - gyvenome ir džiaugėmės gyvenimu. Nereikėjo dėl ateities per daug sukti galvos. Turėjome darbus, turėjome atlyginimus, tų "deficitų" kažkaip visi gaudavome, apskritai, materialinių dalykų per daug nesureikšmindavome, psichologiškai buvome gerokai pozityviau nusiteikę, nei dabar. Studijuojant, o vėliau dirbant, pokalbiai tikrai sukdavosi ne apie dešreles, o apie mokslo pasiekimus, literatūrą, muziką, dailę, teatrą, kiną, sportą, sąjungines varžybas, olimpiadas... Kitaip sakant, mintys buvo beveik laisvos nuo IŠGYVENIMO problemų sprendimo, susidedančio iš poreikio apsirūpinti maistu, būstu, šiluma (drabužiais, butų šildymu). Gyvybiniai poreikiai tikrai buvo patenkinti, žmogus jautė tikrumą, kad tie poreikiai bus patenkinti ir rytoj, ir poryt, ir po metų, ir po dešimties - jo galva buvo laisva nuo tokių rūpesčių. Laisvas nuo IŠGYVENIMO problemų,žmogus GYVENO.Nesvarbu,kad nelakstė po užsienius,buvo pakankamai erdvės realizuoti savo gebėjimus,pomėgius,kultūrinius poreikius. Šiandien žmogus - susirūpinęs ir paniuręs, jis jaučia didelį nerimą: ar galės rytoj, kitą savaitę, kitą mėnesį prasimaitinti, susimokėti už kurą, susimokėti už šildymą, ir net, jeigu vis dar šiaip taip susimoka, nuo tų IŠGYVENIMO rūpesčių žmogus yra praradęs bet kokį GYVENIMO džiaugsmą, jis mato kasdieninių prekių kasdienį brangimą, kasdien girdi ir mato per televiziją valdžios nekompetencijos, piktybiškumo, savivalės pavyzdžius, mato augančią iš beviltiškumo emigraciją, mato, kad aplink klesti korupcija, "švogerystė", visokia kitokia neteisybė - žmogus vaikšto tų rūpesčių kaip akmeniu prislėgtas, jis NEGYVENA, jis kasdien kovoja už IŠGYVENIMĄ. Prisiminkime Maslow poreikių piramidę - šiandien žmogus nublokštas į patį tos piramidės dugną - rūpintis elementarių biologinių poreikių patenkinimu, jis pavargęs, išsunktas, ir neturi nei jėgų, nei galimybių tenkinti aukštesnius socialinius-kultūrinius-psichologinius poreikius, dažnas neturi nei laiko, nei jėgų nei kūrybai, nei saviraiškai, dažną apėmusi neviltis, depresija... Va tokios mintys apie tarybinius ir dabartinius laikus. Ir ne dabartinių naudai.8. skorpionas
(2020-05-03 11:05:54)
(84.55.0.32) Parašė:

Europos ir kt. senoliai ne tik žudomi, bet ir vykdomas eilinis jų apiplėšimas, o kaip pretekstas tokiems veiksmams buvo sukurtas ir išplatintas virusas. Senolių eilinis apiplėšimas vykdomas nuvertinant jų santaupas išleidus į apyvartą papildomai trilijonus dolerių , eurų ir kt. piniginių vienetų.7. S
(2020-05-03 06:15:28)
(37.228.251.228) Parašė:

Sedekit jus ramiai namie ir saugokit vieni kitus...6. S
(2020-05-03 06:07:05)
(37.228.251.228) Parašė:

.be/b9Ui9Y2lpLA viskas bus gerai ! :))5. zinoma
(2020-05-03 00:58:00)
(78.62.207.16) Parašė:

Niekas nemini kas pavojinga mafija prekyba Zmonemis stoguoja , kas uz pelningu nusikaltimu pasislepe ?. Nusikaltimai be stogu nevyksta . Kas is Zmoniu kanciu , mirciu , vergiju prabangiai minta ?. Klausimu daug , atsakymu nesigirdi .4. >>>1. K
(2020-05-02 23:36:27)
(31.17.252.118) Parašė:

Nepamineti aspektai: 1. "Event 201" ir jo "koronos"-simuliacija; 2.Viena svarbiausiu "Event 201" sudedamuju daliu - medijos, ju turinys ir pateikimas. Butent "1.K" turinys pasirode ne tik lietuviu kalba! Ir tai visai nekeista, zinant "Event 201" scenariju ir jo uzsakovus-sponsorius...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai
V
IP 90.131.40.234,82.145.208.170 | 01:27:08 Man nerodo viso straipsnio teksto...
To 37
IP 90.131.40.234,82.145.210.248 | 01:14:36 Pablo- sąrašuose slapyvardis?...