Vilniaus miesto apylinkės teismas balandžio 25 d. nusprendė, kad televizija TV3 neteisėtai nutraukė sutartį su laidos „Paskutinė instancija“ kūrėjais viešąja įstaiga „Nataiva“, kurioje dirba žurnalistė Rūta Janutienė, pranešė portalas delfi.lt. Bendrovė „Tele-3” privalės šiai viešajai įstaigai sumokėti 62 245 litus skolos.
Pasak teismo, televizija neturėjo teisinio pagrindo su laidos kūrėjais vienašališkai nutraukti dar 2012-ųjų liepą sudarytos sutarties.
Be to, teismas nutarė iš dalies patenkinti ir „Tele-3” pateiktą priešieškinį bendrovei „15min“ ir viešąjai įstaigai „Ekspertai.eu“ – jos įpareigotos iš savo tinklalapių internete pašalinti laidos „Paskutinė instancija“ vaizdo įrašą. Šioje laidoje buvo pasakojama apie prezidentę Dalią Grybauskaitę.
Pranešama, kad „Tele-3“ nesutinka su teismo sprendimu.
Gana populiarią, tačiau Lietuvoje uždraustą laidą dabar galima pamatyti tik užsienyje ČIA.
Naujausi
Naujausi komentarai
D
IP 84.15.187.74 | 20:40:39
Draugai protina vaikiną: "Ar tu durnas tokią vesti ? Juk ją visas kaimas apturėjęs !". Įsikiša sesuo: "O juk tas mūsų kaimas ne toks jau ir didelis ...". ...
Matteso
IP 172.99.189.125 | 10:29:33
Rekomenduočiau „trustwavehackerstech visiems, kuriems reikia šios paslaugos. Nusprendžiau investuoti į kriptovaliutas ir praėjusių metų pabaigoje praradau savo kriptovaliutą investuotojui. Vaikinas, kuris turėjo tvarkyti mano sąskaitą, visą laiką buvo sukčius. Investavau 56 000 USD ir iš pradžių man...
















