2023 m. lapkričio 30 d.

 

Policija apgynė rimtį prie sąvartyno (video)

Paskelbta: 2011-10-23 16:42 Autorius: ekspertai.eu
Policija jėga, tačiau laikantis visų įstatymų, numalšino piketą prie Kazokiškių sąvartyno. Keli žmonės sužaloti. Vienai moteriai policininkai teisėtomis priemonėmis išsuko ir sulaužė ranką, kadangi piketuotoja, pasak pareigūnų, kėsinosi į policijos automobilį.Tai bus gera pamoka visiems, norintiems prieš ką nors protestuoti. Kiekvienas šalies pilietis turėtų įsisąmoninti, kad Lietuva teisinė, demokratinė valstybė. Todėl, jei kas nori protestuoti, turi protestuoti tik ten kur reikia, ir neprotestuoti ten, kur nereikia. Ar policija piketuotojams pareikš įtarimus dėl viešosios tvarkos trikdymo ar jie bus baudžiami administracinėmis bausmėmis, kol kas nėra žinoma. Yra sakoma, kad atliekų tvarkymo verslas yra vienas korumpuočiausių pasaulyje. Tačiau nepriklausomoje Lietuvoje taip nėra. Todėl šiuo verslu domisi net iškilūs kultūros žmonės (apie tai daugiau ČIA).  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras