Portalas 15min.lt paskelbė publikaciją pavadinimu „Ukraina džiūgauja: NATO šalys Kijevui jau pradėjo tiekti ginklus“.
Ukrainos gynybos ministras Valerijus Heletėjus pareiškė, kad NATO jau pradėjo Ukrainai tiekti ginklus. Tai ministras pranešė šeštadienį Ukrainos televizijos „Penktasis kanalas“ eteryje.
„Aš bendravau su svarbiausių pasaulio šalių gynybos ministrais, – tų šalių, kurios gali mums padėti. Ir jie mane išgirdo, jau vyksta ginklų perdavimo procesas“, – pabrėžė V. Heletėjus.
Ministras pridūrė, jog „procesas pajudėjo“ ir tai „būtent tas kelias, kuriuo reikia eiti“.
Naujausi
Naujausi komentarai
D
IP 84.15.187.74 | 20:40:39
Draugai protina vaikiną: "Ar tu durnas tokią vesti ? Juk ją visas kaimas apturėjęs !". Įsikiša sesuo: "O juk tas mūsų kaimas ne toks jau ir didelis ...". ...
Matteso
IP 172.99.189.125 | 10:29:33
Rekomenduočiau „trustwavehackerstech visiems, kuriems reikia šios paslaugos. Nusprendžiau investuoti į kriptovaliutas ir praėjusių metų pabaigoje praradau savo kriptovaliutą investuotojui. Vaikinas, kuris turėjo tvarkyti mano sąskaitą, visą laiką buvo sukčius. Investavau 56 000 USD ir iš pradžių man...
















