2024 m. vasario 25 d.

 

Prancūzų institute - apie šiuolaikinius metropolius

Paskelbta: 2012-07-11 07:52 Autorius: ekspertai.eu

Liepos 11 dieną Prancūzų institutas Lietuvoje kviečia į susitikimų, paskaitų, filmų ir parodų ciklą Vasaros dvelksmas. Šiemet jo tema – Atsakomybės metamorfozės.

Renginyje "Tvarus miestas" dalyvaus architektė, urbanistikos mokslų daktarė Nathalie Roseau (Natalì Rozò). Ji tyrinėja metropolių transformacijos dinamiką, miestų pokyčių procesus, vaizduotės funkcijas miesto erdvės kūrime, architektūrinę ir urbanistinę infrastruktūrų dimensijas.

N. Roseau kalbės apie šiuolaikinius metropolius. Ji analizuos erdvinius ir teritorinius pokyčius, būdus juos tvarkyti imantis kolektyvinės veiklos, kuri mūsų dienomis labai keičiasi, nes globalizacija ir decentralizacija atvėrė galimybę ja užsiimti didesniam skaičiui subjektų. Pagrindinė ašis - subjektų grupių ir metropolių erdvės mutacijų ryšys. Jį bus siūloma patyrinėti keliant klausimą apie projektų, galinčių turėti įtakos metropolių fabrikui, formulavimą iš naujo.

 N. Roseau dėsto inžinerijos ir statybos mokykloje Ecole des Ponts et Chaussés, yra Paris Est universiteto laboratorijos Technika, teritorijos ir visuomenė (LATTS) mokslinė darbuotoja. Paskelbė apie 40 straipsnių. Keletas jų: Faut-il lutter contre l’étalement urbain (2010), Tvaraus miesto aporijos (Les apories de la ville durable, 2010).
 
Renginys nemokamas, bus verčiama į lietuvių kalbą. Adresas: Didžioji g. 1, Vilnius
 
Daugiau informacijos: www.institutfrancais-lituanie.com

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras