2024 m. liepos 22 d.

 

Pranešimas prezidentės statytiniui, generaliniam prokurorui apie užkietėjusį ir įžūlų teroristą

38
Paskelbta: 2013-02-08 19:48 Autorius: ekspertai.eu
Prezidentę tenkina Lietuvos teisėsaugos darbas ir ji didžiuojasi savo statytiniu generaliniu prokuroru Dariumi Valiu. O jei kas nors kartais ir yra ne taip, tai prezidentė, be abejo, "ne prie ko".
Prezidentę tenkina Lietuvos teisėsaugos darbas ir ji didžiuojasi savo statytiniu generaliniu prokuroru Dariumi Valiu. O jei kas nors kartais ir yra ne taip, tai prezidentė, be abejo, "ne prie ko".

Matydami vaisingą ir bekompromisę prokuratūros kovą su nenustatytus Rusijos objektus puolančiais lietuvių teroristais, ekspertai.eu kreipiasi į generalinį prokurorą Darių Valį ir persiunčia jam šį viešojoje erdvėje išplatintą pareiškimą, reikalaudami nedelsiant neutralizuoti jo autorių:

„Oficialiai pareiškiu, kad priėmiau Islamą ir todėl ketinu susprogdinti Mėnulį. Labai prašau šį mano prisipažinimą nusiųsti į VSD ir prokurorui Mindaugui Dūdai. Kadangi grasinimas nepaprastai realus ir pavojingas – tikiuosi (žemę ištiktų katastrofa), kad ir man bus paprašyta bent dešimties metų, kaip šiandien pasiūlyta Eglei Kusaitei. Įrodyminė bazė: šis mano įrašas, bendravimas su E. Kusaite, faktas, kad turiu daug draugų musulmonų ir internete tikrai ne kartą skaičiau apie sprogmenis. Amerikiečiai Mėnulyje yra buvę, vadinasi ir man tai teoriškai įmanoma."

Pranešame, kad šio užkietėjusio ir įžūlaus teroristo vardas – Tomas Čyvas, ir tikimės operatyvių veiksmų. Pageidautume, kad teisėsaugininkai jį suimtų šv. Velykų išvakarėse – kaip rodo E. Kusaitės byla, šis kovos su terorizmu metodas puikiai pasiteisino.

Akivaizdu, kad šio pavojingo asmens mintys, vaizdiniai, įsitikinimai bei ketinimai kelia globalinę grėsmę, kuri yra ne mažiau reali už mirtiną pavojų, kurį prokuroro Justo Lauciaus gyvybei sukėlė šiurpi SMS žinutė. Nekyla nė menkiausia abejonė, kad minėtas asmuo yra pasirengęs realizuoti nusikalstamas savo užmačias bet kurią akimirką: jis jau konsultuojasi dėl teroro akto su musulmonais, studijuoja lektūrą apie pirotechniką ir, kaip matyti iš teksto, įdėmiai stebi amerikiečių bazes Mėnulyje. Manytume, kad galutiniam šio kenkėjo demaskavimui tikslinga pasitelkti didžiulę kvalifikaciją ir patirtį šioje srityje sukaupusius VSD pareigūnus, kurie galėtų atlikti nusikalstamų veikų imitavimo modelį persirengę mėnuliečiais.  

Be to, ekspertai.eu generaliniam prokurorui prideda trumpą ir paprastą instrukciją, kaip lengvai pasigaminti teroristų tais atvejais, jei jų nepavyksta pagauti. Instrukcijos autoriai – generalinio prokuroro kovos kolegos, patikimi generalinės prokuratūros ir VSD bendradarbiai iš FSB.

Vaikinas, kurį matysite šioje vaizdinėje mokomojoje priemonėje, įspėja, kad asmenį, kuris numatytas tapti teroristu, galima šiek tiek pakankinti, bet vėliau būtina gerai maitinti, kad nesuliesėtų. Svarbiausia - neleisti jam kirptis ir skustis barzdos. Tinkamai matintas, nesulįsęs ir apžėlęs jūsų augintinis nušautas atrodys labai įtikinamai, tarsi ką tik nusileidęs nuo rūsčių Kaukazo kalnų. Neabejojame, kad ši informacija generalinės prokuratūros vadovui pravers ir gal net suteiks dvasinį pasitenkinimą:

Ši byla – Lietuvos žaginimas per burną dienos šviesoje. Šiurpina net ne tai, kad ši terorizmo byla nerangiai kurpiama Lietuvos teisėsaugos rankomis. Teisėsauga su prezidentės statytiniu generaliniu prokuroru Dariumi Valiu priešakyje jau seniai nestebina, tai atvirai veikianti kriminalizuota struktūra, skirta dangstyti visiems iki vieno finansinių nusikaltimų byloms, reikalui esant ir kitokio pobūdžio nusikaltimams.

Šiurpina tai, kad nėra nė vieno politiko, nei vieno Seimo nario, kuris atsistotų ir pasakytų – STOP, karalius nuogas. E. Kusaitės byla dar kartą patvirtina faktą - Lietuvos valstybė - tik butaforinis žaisliukas tipų, kurie gali daryti ką nori, kada nori ir kaip nori, rankose.

P. S. O čia primename tai, ką daugelį kartų esame viešai skelbę vėl kartojame:

Kai dr. Letas Palmatis, viešai ir argumentuotai konkrečius prokurorus įvardinęs kaip nusikaltėlius ir tėvynės išdavikus, o Generalinę prokuratūrą kaip kriminalinę organizaciją, atsisėdo į teisiamųjų suolą ir buvo nuteistas, jam už šį nuomonės pareiškimą teko susimokėti piniginę baudą.

Tačiau ne visi, kurie nusižengia taip, kaip L. Palmaitis, yra baudžiami už pasisakymus teisėjų ar prokurorų atžvilgiu ir begėdišką valstybės intitucijų garbės bei orumo pažeminimą.

Todėl primename - ekspertai.eu yra ne kartą viešai (publikacijose, televizijos bei radijo laidose ir kt.) įvardinę konkrečius prokuratūros darbuotojus kaip kriminalinius nusikaltėlius. Būtent tokius prokurorus, kurie bendradarbiauja su nusikaltėliais, dangsto nusikaltimus ir juos įvykdžiusius asmenis, taip patys tapdami šių nusikaltimų bendrininkais, t. y. kriminaliniais nusikaltėliais.

Ekspertai.eu ne kartą viešojoje erdvėje ir pačią Generalinę prokuratūrą yra įvardinę kaip pagrindinį valstybinio kriminalinio pasaulio buferį. Štai tik kelios iš daugybės tai liudijančių publikacijų: „Gūduma“, „Rezonansinių bylų studentės – prokurorės kompetencija jos vadovams abejonių nekelia”, “Politinė korupcija – Lietuvos problema Nr. 1 – turi būti pažabota pirmiausiai” ir t. t.

Ekspertai.eu nuolat pateikia Generalinės prokuratūros prokurorams tokius įžeidžiančius prokurorų garbę klausimus, kaip, pvz.: „kiek dar ilgai apsimetinėsite proto negalią turinčiais mulkiais?“.

Ekspertai.eu nuolat teigia, kad tik dėl tokių kriminalinio pasaulio atstovų, besidarbuojančių prokuratūroje, yra metų metais vilkinamos ir galiausiai numarinamos valstybinių finansinių aferų bylos, šaltakraujiškai falsifikuojamos “terorizmo” bylos, nerangiai slepiami galai žudymo ir pedofilijos byloje ir t. t. ir pan.

Dar daugiau nemalonių žodžių ekspertai.eu yra viešai išsakę publikacijoje „Nusikaltėlių bendrininkai prokurorai – banditai“.

Tačiau ir po visų šių veiksmų jokio rezultato nepasiekta, jokie ikiteisminiai tyrimai prieš piliečius, kurie sistemingai prokurorus vadina kriminaliniais nusikaltėliais, pradėti nebuvo.

Atvirkščiai, Generalinės prokuratūros specialistai, įsigilinę į problemą, nustatė ir oficialiai atsakė, kad viešojoje erdvėje skleidžiami teiginiai, jog „Lietuvos prokuratūra vietoj to, kad gintų ir saugotų teisingumą, bendradarbiauja su nusikalstamas veikas vykdančiais asmenimis“ nešmeižia ir nediskredituoja Lietuvos Respublikos prokuratūros bei jokiu būdu nežemina jos vardo.

Taigi, remiantis tokiomis prokurorų išvadomis, bet kurią kitą valstybinę instituciją bet kuris šalies pilietis gali viešumoje vadinti bet kokiais žodžiais ir tai niekaip neužtraukia jokios atsakomybės. Apie tai skelbėme publikacijoje „Generalinė prokuratūra išaiškino: viešojoje erdvėje vadinti prokurorus banditais – leistina“.

Žinia, Lietuvos Respublikoje įstatymai galioja visiems vienodai, nesvarbu, ar tu disidentas, ar abonentas. Todėl arba visi turi būti vienodai baudžiami už savo prasižengimus, arba visi vienodai nebaudžiami. Negali būti taip, kad vieni piliečiai turi privilegiją viešai vadinti konkrečius prokurorus nusikaltėliais, o visą Generalinę prokuratūra nusikalstama kriminaline struktūra, o kiti tokios teisės neturi.

Štai dėl šios problemos ekspertai.eu kreipėsi ir į pačią LR Prezidentę D. Grybauskaitę, prašydami paaiškinti, kodėl vienu atveju prieš Lietuvos piliečius yra keliamos bylos, kai jie teisėsaugininkus vadina nusikaltėliais, o kitais atvejais – nekeliamos, leidžiant viešai vadinti šiuos valstybės veikėjus banditais, mulkiais, niekšais ir kitais panašiais žodžiais.

„Sprendimą, ar konkrečiu atveju yra pagrindas pradėti ikiteisminį tyrimą, priima prokuroras arba ikiteisminio tyrimo pareigūnas, nustatęs nusikalstamos veikos požymius", – trumpai ir aiškiai atsakė D. Grybauskaitė.

Daugiau apie šalies vadovę audio ir video formate rasite čia:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
38. TO Eglė
(2013-08-02 13:48:27)
(193.219.11.81) Parašė:

Matosi, kad pati esi "glušiukė" su išmuilintomis smegenėlėmis, tikėdama egzistuojančią pseudo teisingą lietuviškąją "teisėsaugą" ir jos parankiniais.37. Eglė
(2013-02-12 06:58:58)
(96.44.189.102) Parašė:

Idiotai, norėčiau pamatyti, kaip cypautumėte, kad valstybės specialiosios tarnybos niekam tikusios, kada jūsų artimuosius kokia nors glušė susprogdintų.36. uk
(2013-02-10 23:15:41)
(86.29.188.23) Parašė:

Ant muilo tokia teisesauga su prokuratura bei teismais, kartu ir savo ''prezidente'' pasiimkit..35. to 33. to 32.
(2013-02-10 20:45:21)
(84.15.179.19) Parašė:

kas tas tavo nusmurges sigitas, kas jis toks aiskeregis ar seip koks prieglusis???34. Pilietė - "Klausimui"
(2013-02-10 17:43:18)
(78.61.217.153) Parašė:

Niekur nedingo tas tavo 1-as komentaras. Jei nemoki atsiversti - nekaltink kitų.33. to 32. klausimas
(2013-02-10 15:16:32)
(78.60.188.42) Parašė:

ekspertai tarnauja klanui ir prezidenturai, argi dar nesupratote siu nieksu misija? sigitas martinavicius jau seniai atskleide tiesa apie siuo parsidavelius ekspertais pasivadinusius.32. klausimas
(2013-02-10 10:51:04)
(89.100.66.47) Parašė:

kur dingo 1-as komentaras?Tai po ištrinto komentaro kas patys esate mieli ekspertai.eu?31. Kostas
(2013-02-10 10:28:41)
(85.206.7.240) Parašė:

Išgirdus beprotiškus ir kupinus absurdo prokuroro kaltinimus naiviai, gal kiek mažiau gudriai merginai, apima bejėgiškumas ir beviltiškas noras, pasak V.Šustausko, paimti į rankas automatą ir ... Na ir ką gi? Ogi nieko. Už tokius žodžius tuoj pat galiu būti apkaltintas pasikėsinimu įvykdyti teroro aktą, kadangi yra kažkoks noras paimti į rankas kažkokį automatą. O tai jau pagrindas kelti baudžiamąją bylą už terorizmą, nes kadaise esu tarnavęs sovietų armijoje, po to sovietų karininkų kursuose, dirbau sovietinėje milicijoje, lietuviškoje policijoje, moku šaudyti iš įvairių rūšių ginklų, sprogdinti, tai jums ne "malaletkos" iš Klaipėdos vizijos, o tikri faktai. Nenustebčiau, jei jau kitą savaitę pas mane atvyktų lietuviškasis KGB su prokurorais daryti kratos ir ieškoti automato, apkaltinę teroro akto rengimu prieš Lietuvos teisėtai išrinktą valdžią. Ko gero ir Tomo Čyvo laukia realus prokurorų kaltinimas terorizmu prieš visos planetos žmoniją. Kaip aiškėja didžiausi kovotojai su pasauliniu terorizmu yra lietuviškasis KGB su kai kuriais prokurorais. Jie ryžtingai ir negailestingai užkardija tuos nusikaltimus net minčių ir norų stadijoje, ilgiems nelaisvės metams eliminuodami būsimus teroristus iš visuomenės tarpo.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras